Skocz do zawartości
Handar

Recepta na medyczna marihuane - bezsennosc.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Cierpie na nieleczona depresje od ponad 10 lat oraz dlugofalowe problemy ze snem. 

Bezsennosc uniemozliwia mi poprawne funkcjowanie w pracy, wiec w koncu zdecydowalem sie cos z tym zrobic. Probowalem pierw lekow ziolowych, lecz bezskutecznie. Nastepnie suszu cbd, ktore tez nie daly mi oczekiwanych efektow. Ostatnia rzecza, ktora probowalem byla uliczna marihuana i efekty byly swietne. Zdecydowalem sie postarac o recepte na medyczna marihuane, lecz koszty samej wizyty sa naprawde duze i boje sie, ze zaplace okolo 300zl, zeby sie dowiedziec, ze musze pierw sprobowac lekow nasennych na recepte, (ktore odpadaja ze wzgledu na niepozadane efekty, na ktore nie moge sobie pozwolic w pracy, ktora wymaga ode mnie skupienia). Nie mam zadnej dokumentacji medycznej odnosnie bezsennosci. 

Moze ktos sie podzielic doswiadczeniem w tym zakresie? Czy bedzie to jakis problem na otrzymanie recepty? Moze polecicie jakas klinike, gdzie nie powinno to stanowic problemu? Nie ukrywam, ze odpowiada mi slepe przepisanie recepty, jesli cos takiego ma miejsce w klinikach. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Handar napisał:

Nie mam zadnej dokumentacji medycznej odnosnie bezsennosci. 

 

9 godzin temu, Handar napisał:

Czy bedzie to jakis problem na otrzymanie recepty?

zapewne tak, a na depresje też nie masz dokumentacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Andi napisał:

 

zapewne tak, a na depresje też nie masz dokumentacji?

Takze nie mam, nigdy nie byla leczona. Rodzice niestety zbagatelizowali problem, gdy im powiedzialem za dzieciaka. 

Wspomnialem o niej, bo pomyslalem, ze moze to byc istotne. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Handar jak wpiszesz sobie na YT to jest pełno poradników jakie kroki trzeba podjąć że by uzyskać receptę na medyczną marihuanę, od razu mówię że sama recepta jak i susz nie należą do najtańszych tak że trzeba się z tym liczyć że na refundację z strony państwa nie ma co liczyć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Handar  w fitokan pierwsza wizyta 250, druga 150 a od trzeciej 100 za wizytę ale wymagają dokumentacji, poleciłabym wybrać się do lekarza który by ci ogarnął kartoteke i wtedy celowacć w medyczną. W moim wypadku 5 lat leczenia na depresję (bezsenność to klasyka u mnie) i bez problemu dostałam receptę. Jedynie co to są spore braki w aptekach i praktycznie nigdzie jej nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...