Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka te 2 roslinki mają ponad 2 tyg wydaje mi sie ze powinny byc już dużo większe , nie dawałem zadnego nawozu ciągle tylko woda , w dzien wystawiam je na dwór na noc chowam do domku czy ich wzrot jest prawidłowy pomóżcie nasiona zostały wydobyte ze sztuk ktore miałem.na sell i postanowiłem posadzić nie wiem co to za odmiana ale wolno rosnie IMG_20190724_170154.thumb.jpg.26c2536633fb83623b374f62b6e61096.jpg

IMG_20190724_170211.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@daniel oleksiej kolor liści wydaje się ok, jednak faktycznie na dwa tygodnie to trochę mała, coś ją musiało spowolnić albo jakieś lipne geny, bo nasiono niewiadomego pochodzenia, obserwuj ją czy będą przyrosty na dniach, wydaje mi się że powinna rosnąć już szybciej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziemia na zdjęciu wydaje się sucha, nie wiem ile jej tam w wiadrze jest ale całkiem możliwe że przesuszyłeś ją, duże rośliny po 2 metry w wiadrze 50l z dodanym hydrożelem po jednym dniu upałów potrafią dawać oznaki braku wody, jak ostro świeciło słońce to całkiem możliwe że wody brakowało twojej roślince, taka roślina ma mały system korzeniowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester od samego kiełka jest w tej ziemi wkladam palec i czuje ze. Jest mokro wiec przesuszenie odpada skoro wczoraj dostała wode co prawda byla dzis na balkonie dość wysoko więc słonko bylo mocne odstawilem ja na parapet w pokoju zobaczymy co bedzie po powrocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@daniel oleksiej podlewasz normalnie koło łodygi, w tym wiadrze mało ziemi dałeś, albo przesuszyłeś albo za dużo wody, albo ziemia jakaś lipna, ale nie panikuj te mniejsze listki zdrowo wyglądają, przez to wiadro że tak ziemi mało nasypane nie wiem czy dobrze słońce do niej dochodzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...