Skocz do zawartości
Krzysztof_Krzys

Niedobór czy Nadmiar?

Rekomendowane odpowiedzi

@Dobry_Człowiek!Dziś zrobię płukankę z 6.0 ph. 

@Piccolo  Zeus 600w 40/50cm od szczytu. Więc od lisci które są na zdjęciu parę cm dalej. lampa na 50% mocy. 

 

Dziś rano u jednej dziewczyny zauważyłem taka zmianę na liściach\/

 

 

IMG_20210610_055126.jpg

IMG_20210610_055107.jpg

IMG_20210610_055101.jpg

Edytowane przez Krzysztof_Krzys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

 

Problem poprzedni rozwiązany ph zjechało liście się poprawiły nie ma postępu związanego z problemem dziękuję za pomoc. 

Jednak jedna z dziewczyn krzywo na mnie patrzy i nie wiem co jej dolega może koledzy/koleżanki widzą? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak lepiej? Sory zamuliłem że tak można. 

IMG_20210622_191233.jpg

IMG_20210622_191232.jpg

IMG_20210622_191203.jpg

IMG_20210622_191140.jpg

@Zielone krainy Było jest lane woda, ukorzeniacz połowa dawki, delikatnie cenzym z canny,  połowa dawki canna Boost ostatnio zacząłem dawać (może 3x dopiero) , i dałem 1/5 canna Flores ale liście wyglądały już tak przed dodaniem supli. Myślałem że po dodaniu tochę sie polepszy ale jednak nie. Liście wyglądały tak już przed suplami nawet jak lałem  sama wodę. 

Edytowane przez Krzysztof_Krzys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Karol widzę że tam masz brązowe plamki które wskazują na  niedobór wapnia może prowadzić do zbyt kwaśnej gleby ale mogę się mylić 🙂 Łyżeczka wapienia dolomitowego na litr wody powoduje poprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok skoro tak, patrze na ostatnie zdjęcie wydawały mi się takie " spocone" te kwitnące kwiaty i myślałem że to może początek pleśń ale może się myliłem. 

Edytowane przez Krzysztof_Krzys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...