Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jako iż doszły mnie słuchy, ze jednemu sąsiadowi nie podobają się zapachy z mojego mieszkania, szukałem alternatywy dla filtra węglowego, który nie zawsze ogarnie cały smród. Znalazłem, ONA GEL słyszałem o nim dawno, ale jakoś nie potrzebowałem. Działa cuda trochę drogi, ale polecam :smokelots:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dzielnicowy mówisz o tym ogólnie mam obawy przed tym filtrem czy da radę wszyscy mnie zapewniają ale wolałbym mieć coś na wszelki wypadek ale jak mówisz ze nawet przy otwarciu nie czuć to spokojnie można je doglądać bez stresu 👌🏻 Producent gwarantuje 100% pochłonięcia zapachu. Z ciekawości ile masz roslin i ile dałeś tego GELU?

4B256D12-DA8A-4616-8E1B-1868B7A426E1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dzielnicowy aha czyli nie masz cały czas otwarte jestem ciekawy jak to z wydajnością tego wynalazku bo to jest dokładnie ten co wysłałem screena ? I wsumie jeśli jest tak efektywny to nie jest az tak strasznie drogi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dzielnicowy dzięki pewnie wielu growerów skorzysta powinni Ci dać odznakę mistrz innowacji 👍

a co do przypału to takie moje motto:

 

Jeden przypał to nie przypał 

Sto przypałów to jest PRZYPAŁ

Edytowane przez Annigmato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...