Skocz do zawartości
bobslej420

Początki uprawy NOWICJUSZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , to moja pierwsza uprawa ma 3 tygodnie od wyjscia z ziemi czy wszystko jest wporzadku ? czy tylko mi sie wydaje ze jest mala jak na swoj wiek , jestem poczatkujacym z nawozow jakie korzystam to biohumus co drugie podlewanie na wega , flow jeszcze nie mam , chodzi mi tylko oto czy na tym etapie 3 tygodni wszystko wyglada okej..?? dodam jeszcze ta po lewej stronie 1928913422_Beztytuu.thumb.png.382b2155a2aeee9dc8c623262d5393af.pngto jakas photoperoid czy jakos tak a ta z prawej to autoflowering

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Annigmato bardzo bym chciał ale wmojej okolicy nie ma gdzie , raczej zostanie to na balkonie , jak myslisz dobrze one wygladaja jak na 3 tygodnie nie sa za male? w tej prawej roslinie lekko sie jeden lisc zawinol i na moje oko dziwne ma te ksztalty takie jakby wypukłe , albo to tylko mi sie wydaje xd

Edytowane przez bobslej420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają na zdrowe 🙂 Co do wielkości, to na to bym tak wcześnie nie patrzył, one zawsze strzelają w góre 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzenie nie lubią światła. Więc musisz jakoś ograniczyć dostęp światła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aron myślalem zeby obkleic czyms o bialym kolorze te baniaki zeby swiatlo jakos tam sie odbijalo dobry to pomysl?

@fxxx1337 powaznie? tak malo .. ;/ myslalem ze bedzie chociaz z 50 z jednej , no nic zobaczymy co tam bedzie bede zadowolny z czego kolwiek to pierwsze moje sadzenie pomidorow 

Edytowane przez bobslej420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 okej , tak to automat  feminizowane autoflower odmiana auto afghan.

"zaraz zacznie kwitnąć"  tak szybko? myslalem ze ona rosnie mniej wiecej 80-100cm i dopiero .

Biore sie za zaklejanie dzieki wszystkim mysle ze narazie informacje zdobyte w tym temacie mi wystarcza 😉 HAIL 420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bobslej420 napisał:

@Aron

@fxxx1337 powaznie? tak malo .. ;/ myslalem ze bedzie chociaz z 50 z jednej , no nic zobaczymy co tam bedzie bede zadowolny z czego kolwiek to pierwsze moje sadzenie pomidorow 

Na uprawie balkonowej 5g lub więcej to i tak dobry wynik xd większość kończy się fiaskiem ale u ciebie jakoś to rośnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem nawóz w granulacie na kwitnienie w sza198845222_190201503014208_3012744921099564473_n.jpg.1e8907b7ce63b421bcdfc2352af55d6d.jpgfie miałem z zeszłego roku do kwiatków zapomnialem czy jego skład bedzie gitem? pamietam ze paki babcinych kwiatów pieknie leciały :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien być w miare ten nawozik, o ile nadal ma termin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytalem ostatnio troche o treningu lst na automatach , zrobilem go po raz 1 bo to moja 1 uprawa , nie wiem czy zabralem sie za to za pozno? i czy dobrze zrobilem rosline nagiolem w ten sposob czy zrobilem to wmiare jakos ok czy odciac te sznurki i wrocic do normalnego stanu201489652_1268647720259331_5123098421791914942_n.jpg.a4c06ebcc50c03d2a3f0793beb09c5ab.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...