Skocz do zawartości
Skunks69

Pytania od początkującego indoor

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam parę pytań dotyczących mojej uprawy indoor zioła CBD. Mam trzy żarówki po 30W LED i 4 roślinki w tym dwie większe. Obliczyłem że zapotrzebowania lumenów jest w sam raz.

Mam pytanie czy wszystko jest okej?

Czy będę potrzebował więcej żarówek w późniejszym czasie?

Niestety dopiero pod koniec czerwca przyjdzie do mnie panel LED 50W a boję się że będzie za późno już ://.

I jeszcze pytanie co mogę zrobić żeby roślinki nie urosły takie duże, wiem że jest LST ale czy coś mogę jeszcze zrobić żeby nie były wielkie bo za dużo miejsca nie mam niestety

Podlewam woda z biohummusem 1/3 zalecanej dawki 

A ziarenka z suszu CBD 

POZDRAWIAM 😎

 

 

 

 

 

IMG_20210601_142950.jpg

IMG_20210601_143000.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Skunks69 napisał:

Obliczyłem że zapotrzebowania lumenów jest w sam raz.

w ledach na to się nie patrzy

2 minuty temu, Skunks69 napisał:

Mam pytanie czy wszystko jest okej?

oświetlenie masz słabej jakości mogą się wyciągać rośliny i mogą na kwitnieniu odczuwać braki światła

 

3 minuty temu, Skunks69 napisał:

I jeszcze pytanie co mogę zrobić żeby roślinki nie urosły takie duże, wiem że jest LST ale czy coś mogę jeszcze zrobić żeby nie były wielkie bo za dużo miejsca nie mam niestety

jak to fotoperiodyczna odmiana to krótkiego wega dać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Szym napisał:

w ledach na to się nie patrzy

oświetlenie masz słabej jakości mogą się wyciągać rośliny i mogą na kwitnieniu odczuwać braki światła

 

jak to fotoperiodyczna odmiana to krótkiego wega dać 

16 minut temu, Skunks69 napisał:

 

Niestety nie wiem jaka to odmiana. Jaka to ta fotoperiodyczna? I jak dać krótka wegetację?

Z panelem LED 50W dodatkowo będzie git?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Skunks69 napisał:

Niestety nie wiem jaka to odmiana. Jaka to ta fotoperiodyczna? I jak dać krótka wegetację?

fotoperiodyczna to jak skracasz długość naświetlania to zaczyna kwitnąć dajesz 12/12 

 

41 minut temu, Skunks69 napisał:

Z panelem LED 50W dodatkowo będzie git?

a jaką masz powierzchnię boksa i jaki panel to ma być 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Uznany ekspert napisał:

30x30 to nie jest nawet optymalne na jedną rośline

Chłopie co ty piszesz 

 

1 minutę temu, Uznany ekspert napisał:

ale czy ten cały cyrk wart jest 5-10g...

🤦‍♀️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Uznany ekspert  Udowodnić ci , że się mylisz? To może tak, że z powierzchni 0,32 m2 jestem w stanie zebrać do około 400 g suchego, co wielu, którzy mnie tutaj znają wiedzą, że nie jest pustosłowiem. Teraz sobie policz na 0,32 m2 mam 6 roślin i przeanalizuj ile to daje na jednego planta, jak chodzi o powierzchnie. Ja na 0,09 m2 jestem spokojnie w stanie wyhodować roślinę, z jakiej zbiorę około 75 g suchego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Uznany ekspert  Ty człowieku widać, że nawet nie rozumiesz tego, co się do ciebie pisze. Bo zostało ci napisane o powierzchni, na jakiej uprawiam, aby ci właśnie dowieść, że dana powierzchnia na jednego planta jest wystarczająca, a ty piszesz, że cię moje warunki uprawne nie interesują :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  Ciężko się z tobą porozumieć,posiadasz jakieś zaświadczenie lekarskie o upośledzeniu?Ułatwie ci nieco,przeczytaj jeszcze raz pierwszy post i spójrz na zdjęcia a następnie skonfrontuj to z tym co napisałem,rusz makówką błagam.A co się tyczy powierzchni uprawnej co do której tak się przyczepiłeś bo nie masz żadnego innego argumentu to tak,napisałeś że jest wystarczająca(co zresztą każdy wie),nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Uznany ekspert  Długo tu nie zabawisz, pewnie prowadzisz swój sprint po bana , jakiego lada moment wyłapiesz, jak będziesz dalej tak bezmyślnie i pogardliwie pisał do innych :) Twoja ilość czasu jest liczona chwilami, jak Tester twoje wypowiedzi zobaczy i wręczy ci zasłużoną nagrodę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...