Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem nowy na forum, chcialbym  się dowiedzieć kilka rzeczy. Dostalem od kumpla nasionko. Osiedlowe ziolo wiec nie wiadomo czy to wogole wyrosnie. Chcialbym sie dowiedziec jak to wogole posadzic, chcialbym zeby mi ktos krotko i po polsku mi odpowiedzial. No to tak, nie znam odmiany, nie wiem czy jest to outdoor czy indoor czy nie wiem co. Posadzic to w doniczce czy w czym? Jakas specjalna ziemia jest potrzebna? Jesli tak to jaka. Co ile to podlewac itd. Przepraszam za tak bezsensowne pytania ale chcialbym uzyskac konkretna odpowiedz na ten temat. Z gory dziekowa pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

do szklanki z woda na 24h i potem lekko w ziemie 1cm zasypac i wyjdzie na 99,9%.

Co do ziemi to nawet za 5-10 zł moze byc z biedry czy cos.

Na poczatek i tak ci chuja wyjdzie jak wiedzy nie masz takze dobry start juz masz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jedno jest pewne jak zaczniesz robić na małych budżetach i tak skończysz na jakiś boxach lampach do 2-3k 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie bio bizz light mix,

Donica 10L,

Jakiś box 40x40cm,

4 x żarówka 2700k (barwa) + 2x 6500k.

Kupisz je w budowlanym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kup allmixa, będziesz mieć żarcie dla roślin na długo. Dla niektórych sadzonek może być za mocny, choć ja tego nie doświadczyłem 

Oprócz żarówek musisz kupić gniazda e27 i kostki żeby to poskręcać. Będziesz mieć takie gówno z kablami, gdzie łatwo jest przypadkiem dotknąc 230v, a efekty tego są już oczywiste. Lepiej panel kupić 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26/05/2021 o 23:02, MałyTopek napisał:

Jedno jest pewne jak zaczniesz robić na małych budżetach i tak skończysz na jakiś boxach lampach do 2-3k 

Niestety ale kolega ma racje. Zaczynałem od PC boxa którego miałem zamknąć w kwocie 500 zł a po pewnie 3-4 tysiącach ale po drodze na wszystko wydałem przestałem liczyć. Moja rada to wydaj od razu na sprzęt docelowy (namiot filtrację itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...