Skocz do zawartości
Kibic

Pokruszone świetlówki w amfetaminie

Rekomendowane odpowiedzi

od dawna wiedziałem że dodają świetlówki do fety i nie tylko to inne różne badziewia zapewne też 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po swietłówkach to krwotok moze ładny polecieć ?

1 gram na 2 kreatyny się miesza jak ma sie zajebistą fetę i schodzi ładnie gorzej jak dochodzi człowiek do momentu , gdzie czystą daje zanjomym dwum ?  oni wala we dwóch 0,5grama i lataja 2 dni . A ty na noc wpierdalasz 5 g a nad ranem spac idziesz ,wtedy należy przemyśleć sprawę (OFC nie na zwale )

 

peace

Edytowane przez Pan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wiesiu zapewne czystą koke miał ,bo to jak z haszem z maroka , masz własną markę ,znak towarowy tylo tam podrabianie TM nie kończy się sądem :DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszek ze szkla nie ma za zadanie zwiekszenie wagi sprzedawanego scierwa,. Szklo ma powodowac rozcinanie  i rozrywanie naczyn krwionosnych w nosie. A wszystko to po to zeby trefny towar lepiej klepal.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w fecie może być dosłownie wszystko świetlówki dają to ze feta lepiej klepie.Dla nie których jak feta nie wyjebie kipy w kosmos to nie feta,swietlówka rozpierdala kanaliki i dzięki temu jest efekt lepszego klepnięcia....Ja od dluższego czasu nic ale miewalem kilku miesieczne maratony uśmiechu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scierwo ostatni raz bralem na  loveparade w 2007r. Bylo duzo mordobicia, byla policja a alkochol lal sie w niesamowitych ilosciach. Bylo zajebiscie, ale nie zamierzam tego powtarzac ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie daj się wciągnąć bo zmarnujesz sobie życie,

Zamiast worka speeda, sam się wysypiesz.

Odważni byli tacy, którzy próbowali,

Nie jeden zamiast lufy sam się wypalił.. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...