Skocz do zawartości
Dobry_Człowiek!

Lemon Skunk - Green House Seeds / Lumatek Attis 200W / 60x80-0.48m2

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Dobry_Człowiek! napisał:

@Gram nie ma co up-ować 🙂 rośliny wiszą do góry nogami i suszą się już pare dni. Nawet nie trynowalem tylko usunęłem pare największych liści. Zrobie up jak juz będą wysuszone i ladnie otrymowane. 

Ale dzięki za pamięć!

20210926_100102.jpg

20210926_100019.jpg

To wszytsko co tu wisi? Nie ma wiecej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18/09/2021 o 17:22, Dobry_Człowiek! napisał:

 

20210918_161003.jpg

20210918_160959.jpg

20210918_160950.jpg

20210918_160909.jpg

20210918_160902.jpg

20210918_160809.jpg

20210918_160803.jpg

20210918_160750.jpg

20210918_160717.jpg

20210918_160739.jpg

Tak wyobrażam sobie raj! 

Piękne są👊😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner one dopiero od wtorku wiszą. Ale zapach intensywny limonkowy. Są jeszcze wilgotne. Temperaturę mam dość wysoką bo miedzyn 21 a 23 ale wilgotność za to 65% do 70% takze napewno schną powoli i sie nie przesuszą. 

@Git Co do zdjęć może i wygląda to na mniej niż wygląda na wczesniszych zdjęciach ale towaru jest dość sporo. Napewno więcej niz mialem wcześniej gdzie wyszło mi cos ponad 220g. Na siatce było ponad 90 topów jak nawet średnia będzie te 2g z jednego a będzie pewnie więcej to i tak będę zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na zdjeciu wyglada jakby pol towaru juz spalone zostało 😃 to dobrze ze mi sie tylko wydywalo, czekam z niecierpliwością na wynik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprawa dobiegła końca.

Cała uprawa od pestki i końca suszenia trwała 145 dni.

Rośliny suszyły sie 12 dni.

Waga mnie troszkę rozczarowała aczkolwiek móje pierwsze przypuszczenia sie sprawdziły. Wszystkiego wyszło 190g. Ziółko chyba delikatnie przesuszylem ale wyszlo to na plus. W słoikach nabierze odpowiedniej wilgotności. Moim zdaniem wynik dobry jak na dwie rośliny i po tych problemach co z nimi miałem. Polecam rosliny trymować na sucho. Dużo łatwiej odchodzą liście, niektóre sie łamią z suchości i moim zdaniem zostaję na topach o wiele więcej żywicy. Zioło sie bardzo lepi.

Co do zapachu, smaku i działania. Zapach jest bardzo intesywny skunowaty z bardzo kwaśną limonka. Nie ma żadnego zapchu siana itp. Smak również limonkowy. To ze jest to hybryda moim zdaniem bardziej dominuje sativa. Moc można porównać do mocnej sativy. Nie ma żadnej zamułki, chce się gdzieś iść coś porobić. Jedyny minus to strasznie siada na oczy i straszna sachara po zapaleniu. Jestem bardzo zadowolony z efektów końcowych, smak i zapach jest niepowtarzalny.

Dzięki Wszystkim na obserwacje fotorelacji jak i również pomoc przy uprawie!

20211003_102839.jpg

20211003_102615.jpg

20211003_102257.jpg

20211003_102228.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner wlasnie odpaliłem nową fotorelacje z dwc. Wiem ze może ktos nie wierzyć w to co napisze ale jeszcze nigdy nie czułem takiego zapachu zioła. Najlepszy zapach jaki czulem wcześniej to jak kiedyś byłem w Holandii i zakupiłem super lemon haze. Tam zapach tez byl intesywny ale to co mam teraz jest cos wspaniałego. Co do ilości nie ma co narzekać jak na dwa krzaki i wczesniejsze problemy z korzeniami.

@fxxx1337 trafiłeś idelanie w wynik. Proponuje zagrać w Lotka :ganjamon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj link do tej relacji, coś mi szwankuje albo znaleźć nie umiem.

Po tej twojej skunkowej relacji, tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że powierzchnia plus lampa zawsze da taki sam wynik nie zależnie ile roślin tam wepchniesz, z tendencją spadkowa plonu do ilości roślin w namiocie. Z czterech miałbyś wynik podobny, ale ani smaku czy zapachu który można porównać z obecnym.

Ważne jest aby miały luz, miejsce swoje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskakujący wynik, widocznie toperki nie byly mocno zbite, ale wazne ze cieszy hodowce aromat i smak 😃 zobaczymy jak ci pojdzie z ta hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Git napisał:

Zaskakujący wynik, widocznie toperki nie byly mocno zbite, ale wazne ze cieszy hodowce aromat i smak 😃 zobaczymy jak ci pojdzie z ta hydro

Topy sa zbite dość mocno. Spodziewałem sie coś miedzy 180 a 220g.

Mam nadzieje ze pójdzie wszystko dobrze. Bedzie to moj pierwszy raz z hydro. Kiedyś, dawno temu próbowałem w coco, ale to z kolegą co miał większe doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dobry_Człowiek!  Gratulacje, ale czuje się zaskoczony, bo spodziewałem się , że wyjdzie znacznie więcej. Jednak ważniejsze jest, by temat był dobrej jakości i o odpowiedniej mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...