Skocz do zawartości
Dobry_Człowiek!

Lemon Skunk - Green House Seeds / Lumatek Attis 200W / 60x80-0.48m2

Rekomendowane odpowiedzi

@KlausKörner tak Ci powiem że wcale tu dużo nie obstawiam. Porównywałem objetosciowo i wagowo topy z ostatniej ścinki do tych. Myślę ze średnia z tych topów będzie między 2 a 3g. W sumie to będzie podobnie jak z czterech roślinek.

@onyx chciałbym żeby podwoiły swoją objętość 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Dobry_Człowiek! napisał:

44 dzień od przełączenia.

Około miesiaca do zbioru. Mam nadzieje że jeszcze podpuchną.

Daje juz im podwójną dawke canna flores bo widać ze są strasznie glodne przy scrogu. Dostały ostatnio cos na wege bo liście szybko zaczęły robić sie blade i usychać. Trochę pomogło. Za tydzień dodaje PK do tego. 

 

 

20210825_170933.jpg

20210825_170943.jpg

20210825_170953.jpg

20210825_171006.jpg

20210825_171037.jpg

20210825_171059.jpg

Chlop co las wyhodowal hahaa, a pamietam jak one byly wczensiej jakies potyrane 😃 rosliny to cudo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@point.99 trening jako trening najlepszy z których robiłem. Szczyty praktycznie na tej samej wysokości. Nie mam paniki ze mi panny wystrzela za wysoko pod lampę, bo sam decyduję na jakies wysokości będą szczyty. Podoba mi sie to ze z dwóch roślinek mam 3x tyle szczytów co z 4 roślinek. Zobaczymy jak wyjdzie to ilościowo. Jedyny minus jak narazie to długi weg. Ale to moje błędy i chęć wypenienia całej siatki. Na to jakie miałem problemy to jestem mega zadowolony z efektów. Ilość zdecyduję czy będę dalej robił scrog. Jak będzie mniej niż 200g to chyba uderzę w DWC albo Coco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! Siemka. Mam takie pytanko. Jesteś w stanie mi powiedzieć ile mniej więcej wzrostu mają twoje rośliny? W sensie od ziemi do końca szczytu. Ciekawi mnie zestawienie, a mało kto to podaje przy aktualizacji. Zdjęcie nie oddaje tego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! Super, dziękuję Ci bardzo. Bo ja tak mierze swoje w pierwszym tygodniu flow aktualnie, w zasadzie już 7 dniu i coś mały ten najwyższy punkt, 22 cm roślina, druga podobnie 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 tydzień od przełączenia 

4 dni temu poszła pierwsza i pełna dawka PK z całą dawka canna flores, podwójna dawka canna boost, pół dawki rizhotonic i 2.5ml / 5 litrow cal-mag

Za 2,3 tygodnie plonowana ścinka.

Martwi mnie trochę wysoka wilgotność w nocy dochodząca do 70%. Ale w dzień między 40% a 50%.

20210906_164939.jpg

20210906_165023.jpg

20210906_165031.jpg

20210906_165105.jpg

20210906_165152.jpg

20210906_165219.jpg

20210906_165304.jpg

20210906_165511.jpg

20210906_165517.jpg

Edytowane przez Dobry_Człowiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie to wygląda, ale bez pochłaniacza wilgoci może być problem :(. Bo tam sama ilość tych topów zaburza przepływ :). Ale te mieszaki potężne może dadzą radę. Trzymam kciuki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bubble napisał:

Pięknie to wygląda, ale bez pochłaniacza wilgoci może być problem :(. Bo tam sama ilość tych topów zaburza przepływ :). Ale te mieszaki potężne może dadzą radę. Trzymam kciuki. 

@Bubble 4 uprawa bez pochłaniacza i jak narazie tylko dwa topy poszły w jednej uprawie. Mam nadzieję ze tutaj nic nie bedzie. Cały czas obserwuję rośliny mikroskopem i jeszcze ani razu nie zdążyło mi sie dotykać, sprawdzac twardość topów. Właśnie wtedy kiedy mialem pleche systematycznie dotykałem topy sprawdzając twardość itp. Od tamtej pory nauczylem sie nic nie dotykać. 

Obydwa mieszaki chodzą na maxa. Jest tam naprawde porządny huragan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...