Skocz do zawartości
Dobry_Człowiek!

Lemon Skunk - Green House Seeds / Lumatek Attis 200W / 60x80-0.48m2

Rekomendowane odpowiedzi

@Dobry_Człowiek!  ta po prawej odbiła, dobrze wygląda, super. Pewnie jak zobaczyłeś ją w takim stanie to humor Ci się poprawił. 96 szczytów, jestem ciekawy jak to będzie wyglądać w 6 tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 dzień od przełączenia na flo.

Ostatnie 2 dni gorące. W dzień 32 stopnie w nocy 23. Wilgotność miedzy 50 a 60%.

Panny idą powoli do przodu. Mało co widzę bo czesto zagladam czy wszystko ok. Wczoraj bylo drugie podlanie oxyplus, 4 ml na 4 litry wody z pH 6.3. Następne podlania juz samą wodą do pokazania sie braków. Jakoś za 2 tygodnie będę dodawać canna boost.

20210716_163608.jpg

20210716_163613.jpg

20210716_163618.jpg

20210716_163625.jpg

20210716_163639.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek!  dobrze wyglądają, gdyby nie ten kolor to ta po prawej byłaby ładniejsza.

Mam pytanie co do canna boost. jaką dawka podasz na litr wody? 2ml czy tak jak zalecają 4ml na kwitnieniu? i jeszcze jedno, w którym tygodniu podajesz pk 13/14? bo obserwując moją ostatnią hodowlę myślę że jakoś w 5 może 6 tygodniu powinienem to zrobić.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...