Skocz do zawartości
Dobry_Człowiek!

Lemon Skunk - Green House Seeds / Lumatek Attis 200W / 60x80-0.48m2

Rekomendowane odpowiedzi

@fxxx1337 nie mam mokro w doniczce. Jest sucho ale nie wystarczajco. Chcę użyć tego telenu w plynie. Żeby on zadziałał prawidłowo ziemia musi byc całkowicie sucha ( całkowicie! ) robie tak jak mi ktos doradził i jak narazie wszystko jest ok. Warunki w boxie mialem zostawić takie jakie są. Zrobiłem wczesniej tak jak napisałeś zebym zrobił. Od wysokiej temperatury i małej wilgotności pare liści sie wygięło i zaczęło usychać. Gdy zmniejszę wilgotność temperatura skacze ponad 30 stopni.

@fxxx1337 ale dzieki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 ta po lewo idzie co raz lepiej. Zrobiłem oprysk przedwczoraj cal mag. Delikatnie popalilo końcówki takze bylo to raczej nie potrzebne. Przy przelaniu i zgniliźnie korzeni roślina wygląda jak by miała braki i po raz któryś zle oceniłem. Jutro będę je podlewal razem z tym nadtlenkiem wodoru. Jak wszystko będzie dobrze to po paru dniach przełączam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry nie mogę bo braki pokazuje ... Zaczynają żyłki się jasne robić jak daje że 3 dni wodę 

Już sam nie wiem o co chodzi zatrzymany wzrost 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

61 dzień wege / od przesadzenia 9 dzień 

U roślinek dzien mam ustawiony od 16 do 10. Wczoraj podlałem panny około godziny 22 oxyplus 12% 5ml na 4 litry wody z ph 6.4 , a dzisiaj rano juz zauważyłem dużą poprawe. Mam nadzije ze zabiło wszystko co złe było w glebie. Jak wstaną i będzie lepiej to jutro albo pojutrze przełączam na flo. Roslinka po prawo marudna jest strasznie. Niepodoba mi sie ten kolor liści ale najważniejsze ze rośnie.

20210711_095113.jpg

20210711_095025.jpg

20210711_095012.jpg

20210711_095004.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 

Kur@#a ale ty się masz z nimi, i cierpliwość anielską. 3-4tygodnie Wega poszły się jeb@#c, ja też na twoim miejscu chciałbym jak najszybciej przełączać. 

Może po tym oxy staną na nogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, KlausKörner napisał:

Cześć. 

Kur@#a ale ty się masz z nimi, i cierpliwość anielską. 3-4tygodnie Wega poszły się jeb@#c, ja też na twoim miejscu chciałbym jak najszybciej przełączać. 

Może po tym oxy staną na 

Z tą cierpliwością to różnie bylo, bo juz bylem w stanie je wywalić i kielkowac nowe. Ale stwierdziłem ze szybciej bedzie je uratować. Teraz jestem bogatszy o wiedzę co do korzeni i co sie dzieje w glebie.

Wydaję mi sie ze staną bo juz po paru godzinach widać poprawe. Bedziesz miał kiedyś czas to sobie poczytaj o zastosowaniu wody utlenionej, h2o2, nadletenek wodoru w uprawach. Po tym jak nie staną na nogi to naprawde je wywalam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprawa uprawie nie równa, w jednej może wszystko zajebiscie iść, a w kolejnej coś się spierdoli, nawet jeśli wykonało się wszystko tak jak w poprzednich, albo lepiej

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówi @konopny_janusz :

w jednej może wszystko zajebiscie iść, a w kolejnej coś się spierdoli

Tak jak ja przed chwilą złamałem główny szczyt. 

Roślina po topingu więc jeden z dwóch. 

Może się zrośnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gram mialem to samo są glodne ... zobacz moją fotoleracje ! 

 

daj im podwójne dawki nawozów przy podlaniu 2,3 razy pod rząd i zobaczysz ze sie poprawi ! Szczególnie w biobizz sie tak robi pozdro powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...