Skocz do zawartości
Dobry_Człowiek!

Lemon Skunk - Green House Seeds / Lumatek Attis 200W / 60x80-0.48m2

Rekomendowane odpowiedzi

@KlausKörner

56 minut temu, KlausKörner napisał:

Po 2 litry wody lałeś czy ile? 

Ja dzisiaj pierwszy raz polałem po 900ml każdej, ogólnie to podlewałem codziennie po 300ml

Podlewałem je po 2 litry i moze ze dwa razy po 2.5. Zgubilo mnie to że z wierzchu byla sucha a w środku mokro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55 dzień wege. / 3 dzien od przesadzenia

Tak to dzisiaj wygląda na dzień dzisiejszy. Niektóre liście jeszcze oklapniete ale odrosty ladnie odbijają i idą w górę. Na wysokości siatki jest około 70 szczytów. Lewa roslinka dostała ladnego koloru, u prawej bez zmian. Takiego koloru liscie chyba juz jej zostaną. 

Nie używałem jeszcze tego tlenu w plynie. Czekam az ziemia porzadnie wyschnie.

20210705_172943.jpg

20210705_172931.jpg

20210705_172935.jpg

20210705_172953.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner dzieki ze pytasz!

Roslinka z lewej strony co raz lepiej,  juz większość liści jest w normlanym stanie. Roslinka z prawej powoli sobie rośnie. Ale liście caly czas w takich samych kolorach.

Caly czas czekam az ziemia porządnie wyschnie i podlewam tym specyfikiem.

Wrzuce jakies zdjecia jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

58 dzień wege / 6 dzień od przesadzenia

Rosliny w lepszej kondycji. Przynajmniej ta po lewej. Od przesadznia nie podlewane. Jeszcze niewiem ile bede je trzymał. Myślę ze jeszcze z tydzień. Chce zobaczyć jak sie będą zachowywać po podlaniu tym specyfkiem. Jak bedzie wszystko dobrze to przełączam.

 

20210708_164835.jpg

20210708_164819.jpg

20210708_164813.jpg

20210708_164805.jpg

20210708_164738.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@point.99 ona taka jakaś dziwna od samego początku. Ale niestety tylko 3 pestki z 5 mi wykielkowaly i zostawialem te dwie. Miejsce jest to niech sobie rośnie. Cieszę sie ze chociaż ta jedna odżyła. Zobaczymy jakie będą finalne owoce tego wszystkiego 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o tą wilgotność bo chciałem się rozeznać w jakim stopniu mokra była ziemia, a po drugie jak nie podlewasz tydzień, to chociaż z tej wilgotności otoczenia powinny coś pić. 

Tak naprawdę to i przez pierwszy miesiąc kwitnienia można mieć taką wilgotność. Wszystko zależy jeszcze od temperatury w boxie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! Nie podlewałeś od 6 dni, masz mokro w doniczce i do tego wysoką wilgotność, blokuje ci to transpirację. Roslina ci nie odparowuje i jest slaby transport wody wraz ze składnikami odzywczymi od korzeni aż po samą górę roślin. Obniż wilgotność, a nie pożałujesz. Żeby transpiracja zachodziła prawidłowo musi być wysoka temperatura i niska wilgotność. 

Zrobisz jak chcesz, twoje rośliny twoja sprawa. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...