Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. 

Pierwszy out, pierwszy krzak ale wiedza niezbedna jest. Dzisiaj o 17 nasionko poszło do wody, z której jutro planuje umieścić je miedzy wacikami. Na spocie mam czarnoziem, jest sporo pokrzyw w pobliżu ale i tak planuje zmieszać ziemie biobizz lightmix 20l z tą ze spota/uniwersalną tak dla pewności (nie mam możliwości sprawdzenia ph) Treningi jakie planuje zrobić to jedynie LST, bo nie czuje sie na tyle pewnie zeby bawic sie w jakis topping/fim. W planach mam nawozić ją jakimś biohumusem na wege i pk13-14 na kwitnienie, ew jakis topmax ale wolałbym bardziej budżetowo. Generalnie licze na chociaz 15stke zeby bylo co zapalic swojego 😉 Zdjecie spota na dole, z gory dzieki za porady 😄 

188671545_961519894385699_2323052918615026670_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SuzukaAkathuki ogarnij sobie jeszcze z 2-3 pestki bo jak pójdzie nie po myśli to nic nie bd. Ogólnie to Ci powiem że w tamtym sezonie miałem 3 odmiany a z czego 2 doszły dobrze i w skali roku uważam że najlepiej to było by mieć z 6 czy 7 odmian i tak do 150 z krzaka (jeśli tylko na własny użytek) bo mając 1 odmianę szybko się przyzwyczaisz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SuzukaAkathuki automat to nie to samo. Posadziłem w tamtym roku oprócz tych 3 sezonów o których pisałem post szybciej 2 automaty i wyszło mi z nich może z 3g xD plecha zajebała mi topy i amen a dosłownie metr dalej miałem sezon który idealnie doszedł. Poza tym automat nie wybaczy błędu ale to też zależy od genetyki bo jednego automata kret mi dosłownie wykopał (korzenie na wierzchu, krzak leżał), miałem wywalać ale wsadziłem byle jak do gleby, na sikałem na niego i odziwo roślina rosła dalej 😁 i to właśnie z niej miałem te 3g. A sezon jest jednak bardziej hmm wydajny 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...