Skocz do zawartości
PolaczekAmator

Kilka pytań co do outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! chciałbym zasadzić kilka pestek na outdoor.. jestem zielony w tym temacie wiec troszkę poczytałem w internetach co i jak się robi.. I wydaje mi się ze to ogarnę i będzie plonik ;D  ale jeszcze postanowiłem założyć tutaj temat i uzyskać prof odp żeby później nie było ze coś nie tak poszło. To tak

Nasiona które posiadam: 

Fast Amnesia 47, Fast Big Gorilla, Auto Cheese Mass XL, Auto Cream Kush, Auto Jack Berry XL, Auto Afgan, Og Kush, Northen Pasion 2.0 

 

Te Fast chce wrzucić do szklarni do wiader (15L będą wystarczające?) i po tym jak wyrośnie 4/5,5/6? piętro wykonac na jednej topping+lst a na drugiej fimming+lst.. pytanie czy wgl mogę wykonać taki trening na tych odmianach czy wystarczy tylko LST? Te co na spot będę dawał tez trenować? Co do spota Spota mam tylko musiałbym glebę przyszykować bo tamta jest trochę słaba.. Wiec pod każda roślinkę wykopie dół do którego wsypał bym ziemie zakupiona w sklepie? pytanie jak głęboki musi być taki dół? Ogrodzic to wszystko podlewać dbać i patrzeć jak puchną 😄 Hmm na razie to by było na tyle..

pozdrawiam serdecznie PolaczekAmator! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
58 minut temu, PolaczekAmator napisał:

(15L będą wystarczające?)

Tak

58 minut temu, PolaczekAmator napisał:

pytanie czy wgl mogę wykonać taki trening na tych odmianach czy wystarczy tylko LST?

Na tych fastach możesz, bo są fotoperiod

58 minut temu, PolaczekAmator napisał:

Te co na spot będę dawał tez trenować?

Możesz, ale na automatach tylko lst

 

Co do ziemi to może być kupna np. biobizz lightmix, a dołki to już wedle uznania. Kiedyś gdzieś czytałam, ze minimum 25 x 25 cm

Edytowane przez Morenn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Morenn

Czyli na fastach mogę spróbować zrobić LST i np.Fimming albo Topping..

 

Na automatach tylko LST..

A na tym Og Kush i NorthPassion2.0?

Pisał tu ktoś że na out dobrze dać dolomit do zapewnienia dobrego PH gleby i nawozik Azofosk.. Zgadzasz się z tym? 🙂 

 

D9F75349-F722-4FFF-80E6-8C1BBB035F05.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obojętnie jakiej firmy?Boo jest ich sporo.. 😄

Edytowane przez PolaczekAmator
Zaa dużo wypaliłem i błęda wyrazie strzeliłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, PolaczekAmator napisał:

A na tym Og Kush i NorthPassion2.0?

Na nich również możesz wykonać wszystkie treningi

4 godziny temu, PolaczekAmator napisał:

Pisał tu ktoś że na out dobrze dać dolomit do zapewnienia dobrego PH gleby

Sypnij od czasu do czasu garść dolomitu na gore ziemi 

4 godziny temu, PolaczekAmator napisał:

nawozik Azofosk

Jeśli użyjesz gotowej ziemi od biobizz albo plargon to jesteś zwolniony od nawożenia przez co najmniej 3 tygodnie. Na wzrost może być azofoska, biohumus, terra grow, biogrow itp, a na kwitnienie biobloom, terra bloom, albo coś z marketowych nawozów - planton K, substral burza kwiatów 

Generalnie wszystkie rzeczy o które pytasz znajdują się na forum, także radzę bardziej wgłębić się w temat 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałbym pochwalić się tym co udało mi się wychodować z waszą pomocą 🙂 Ogólnie to wysadzenie na spocie sadzonek to nie taka prosta sprawa jak na początku mi się wydawało.. Trochę czasu i pln trzeba na to poświecić 😛 Ale jak dobrze wszystko pójdzie to wszystko mi się zwróci 🙂

dzień 37 Spot#1 4B151176-F169-439F-AC11-33147578FE8E.thumb.jpeg.3d3e9695017de8aaa4bdaf026257a955.jpeg   

A tu z dzisiaj dzień 46 

A944A857-29D6-4207-9DE5-C7A8DABB7546.thumb.jpeg.55c8797bf7b40159e933805f199215e8.jpeg 

Niby tylko 9dni różnicy w zdj a jaka różnica.. Jakoś to po mału sb rośnie 🙂 Martwi mnie ten jeden bo jak widać coś mu dolega  zajaśniał i po mału robi się żółty  ;v 

A tu drugi spocik 

dzień 35

E875D99B-1C58-45D3-BA0F-7CD01DCE33CE.thumb.jpeg.a062fc21439c77a3ced768c103fe3fcb.jpeg

z dzisiaj dzień 46 2E261A11-D703-4348-8E9B-926D79DDF461.thumb.jpeg.d4181354f0330f21992b56c1c700335d.jpeg

Na tym drugim chyba trochę za blisko siebie je posadziłem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...