Skocz do zawartości
d-1300

3 x Gorilla Cookie Auto

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 11. Pomidory przesadzone, dostały po 1.5l (ok 6ph) czystej wody każda. I teraz pytanie, czy jest to odpowiednia ilość? 
Doniczki 11l. Narazie bez nawozów, gdzieś na forum widziałem że w All Mixie Biobizz, na początku nie trzeba faszerować nawozów, bo ziemia ma już w sobie trochę.

1D.thumb.png.c360e4cba8c89ddfaca54718992d77a0.png2D.thumb.png.2bd8a8d2fbcca06e1c1a10758a641825.png3D.thumb.png.eba2cf4b4a28be83827027493bb75d97.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@d-1300 All mix ma sporo nawozu dla sadzonek podobno za dużo, mi @Zielone krainy osobiście odradził dawać sadzonki w all mixa od pestki ja bym lał sama wodę a jak już jej dałeś to czekaj aż przeschnie, ale jak jej dałeś 1,5 l wody na sztukę to starczy jej na bardzo długo taka ilość .  Osobiście na takie małe dawałbym w granicach 200-300 ml żeby nie przelać młodych korzeni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@konopny_janusz Jak ktoś sie na tym znam, to nie jest to dużo pierdolenia. Staram się zachować maximum bezpieczeństwa. Psiarnia wszystko wywęszy, jak będzie trzeba. Więce lepiej dmuchać na zimne.

Edytowane przez d-1300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz Załóżmy że przyjezdza do mnie 2 panów, z podejrzeniem sadzenia. Zdjęcia mają z tego forum, więc mogą sobie porównać, co gdzie było, lub jest, zakłądając że jest to niedaleko miejsca zamieszkania. Nawet gdyby nic nie zaleźli, to i tak mogą stwierdzić, że coś się tutaj działo, po zdjęciach. Jest dużo możliwości.

28 minutes ago, konopny_janusz said:

nie ma szans żeby z takiego kawałka obrazu znaleźć punkt na mapie świata. 

Z kawałka może nie, ale jeśli jest sie mniej uważnym. To można np nie usunąć metadanych , gdzie znajduje się lokalizacja gps zdjęcia. Jesli mam taką możliwość, to wykorzystuje wszystkie środki bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, mirecki napisał:

@d-1300 dlaczego sadzisz kilka sztuk razem??? Przecież jak będziesz rozsadzał to system korzeniowy pójdzie się pieprzyć. Ziom dlaczego? 

Ehh a jak ma tak być to podsyp je trochę. Nie mogę jakoś tego przeboleć.. 

To raczej sklejone 3 zdjęcia w jedno, wcześniej wrzucał to były pojedynczo

@onyx albo wyłączyć internet i lokalizację w fonie jak cykasz fote, też jakiś środek zapobiegawczych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...