Skocz do zawartości
Gość

Northern Light F1, Auto Pineapple Express, Auto G13 ~ Mars Hydro 100W

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MałyTopek napisał:

jeszcze myślę czy nie lepiej ten kanałowy bezpośrednio podłączyć w rękaw? bo aktualnie  przymocowany do filtra 

nie wiem o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Moi drodzy  miałem ciężki sen że mi te krzaki nie rosną i wyjdzie 15g z łodygą . Aktualnie noname rośnie normalnie w tej ziemi, a reszta ledwo co się zmienia cokolwiek. I teraz pytanie czekać jeszcze czy ruszą z kopyta? Czy nie pierdolić się i kiełkować  nowe i w tej lightmix ziemi ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MałyTopek napisał:

Moi drodzy  miałem ciężki sen że mi te krzaki nie rosną i wyjdzie 15g z łodygą

Za bardzo się tym przejmujesz jak ci się po nocach śni 😂

 

6 minut temu, MałyTopek napisał:

I teraz pytanie czekać jeszcze czy ruszą z kopyta? Czy nie pierdolić się i kiełkować  nowe i w tej lightmix ziemi ? 

Zaczekaj chwile, szkoda nasion 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Morenn Bo ogólnie żałuje wyboru nasion które użyłem, a nasiona to nie problem XD tylko bardziej o czas 

@Morenn Ale poczekam bo faktycznie może być tak że jeszcze wystrzelą i przepraszam że straciłem wiarę jeszcze się obrażą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@konopny_janusz Na taką odpowiedź czekałem. Dziękuje i obiecuje zrobie fotorelke :smokelots:

Ale pierw dokończę to co zacząłem, ale możliwe że coś się spierdoli to zamienię jedną na coś z tej listy co podałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@konopny_janusz Jak na razie też będę się tego trzymał. 

Dobra mała aktualizacja i kilka pytań.

1. Noname jakoś najlepiej mu tam 

2. Ogólne wszystkich roślinek

3. Ta najmniejsza i najwolniejsza Auto Pineapple Express

4. Już wychodzi dziubek auto g13.

i co do 4 zdjęcia od razu pytanie  bo zastanawiam sie czy nie wywalic ktoregos z tych i g13 wpakować do tej lepszej ziemi i pewniak że będzie szło dużo sprawniej bo już nie chce pchać 4 na 9-11L. Ewentualnie moge wsadzić do jakiegoś kubka 0.5/1L i co wyrośnie to wyrośnie, ale z drugiej strony szkoda mi tej g13 bo jednak ma kopa skubana%%%%%

190401831_489609592239861_7128615186070736867_n.jpg

191214114_534060827758686_3901631959475744445_n.jpg

192189855_515235852840299_4350737103058614916_n.jpg

22222.jpg

Poczekam na kilka opinii i zrobię werdykt +  (Bonus dla Wróżbity który wygra z like'ami dostanie sampelki po ścince hihi )

i szczerze najbardziej boje się o noname'a bo najlepiej mu idzie, a wkurwie się jak to sezon czy jeszcze gorzej męska wyjdzie 

@konopny_janusz Paliłeś może g13? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, MałyTopek napisał:

i co do 4 zdjęcia od razu pytanie  bo zastanawiam sie czy nie wywalic ktoregos z tych i g13 wpakować do tej lepszej ziemi i pewniak że będzie szło dużo sprawniej bo już nie chce pchać 4 na 9-11L. Ewentualnie moge wsadzić do jakiegoś kubka 0.5/1L i co wyrośnie to wyrośnie, ale z drugiej strony szkoda mi tej g13 bo jednak ma kopa skubana%%%%%

to dosadź tą g13 do którejś doniczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Dzielnicowy ojoj już się delikatnie zniechęciłem, ale powiedz mi z własnego doświadczenia jest sens trzymać tego noname'a bo ciągle myśle czy mi miejsca nie zajmuje bo jest chyba w najwiekszej donicy 

bo wykiełkowałem go dla jaj z nasiona ktore lezalo po paleniu chyba 6 miesiecy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

auto g13 wyszła na świat.

@Tester Mógłbyś zmienić ostatni raz tytuł z noname'a na auto g13. Z góry dziękuje i wybacz za komplikacje

191023836_4020512934705686_9194424622409525340_n.jpg

od razu widze roznice w glebie :roorrip:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak się cieszę że  zamieniłem tego noname'a od razu lepiej na duchu i spokojniej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...