Skocz do zawartości
Gość

Northern Light F1, Auto Pineapple Express, Auto G13 ~ Mars Hydro 100W

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Za chwilkę dodam aktualizacje jak tam roślinki żyją pod tym HPS'em.

 

Mars zamówiony także prosiłbym admina o zmiane tytułu z hps'a na marsa 100w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

1.North f1 

2. Noname po toppingu chyba 2 idą 

3. Pineapple Express - najmniejsza zbita przy ziemi ?

189652366_1639266652949759_8829219514325774167_n (1).jpg

190129466_304562341397264_6306105912911621690_n.jpg

190772687_343316943803291_1582234948599801578_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Tester Nie będę kłamał warunki jak na Białorusi po wypłacie czyli umiarkowanie chujowo. Jutro przyjdzie paczka z kablem do wentylatora  a za kilka dni mars to warunki będą o wiele lepsze.

I od razu mam kilka pytań. Razem z kablem przyjdzie mi ziemia lightmix to przesadzać panny czy dać już spokój im . I drugie pytanko dorzucać jeszcze jedna roślinkę już w tej lepszej ziemi na miejsce nawilżacza i wstawić go pod wentylator wciągający poza boxa?.

I ostatnie pytanie czy  kupno tego urządzenia do napowietrzania wody za 80-120zl jakoś tak jest bardzo korzystnym sposobem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wgl teraz tak patrzę i nasionko mi wykiełkowało bo jakimś cudem do tego pojemniczka na nasionko dostało się kilka kropel i wykiełkował auto g13.

Upcham go jakoś do tych 3 panieniek?. Ewentualnie zamiana za noname'a bo dalej niewiadoma 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, MałyTopek napisał:

Upcham go jakoś do tych 3 panieniek?. Ewentualnie zamiana za noname'a bo dalej niewiadoma 

upchać upcha tylko czy jest sens...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, MałyTopek napisał:

Razem z kablem przyjdzie mi ziemia lightmix to przesadzać panny czy dać już spokój im

jak  masz dobrą ziemię to nie trzeba 

10 godzin temu, MałyTopek napisał:

I drugie pytanko dorzucać jeszcze jedna roślinkę już w tej lepszej ziemi na miejsce nawilżacza i wstawić go pod wentylator wciągający poza boxa?.

to ile byś miał roślin na tej powierzchni 3 ?

10 godzin temu, MałyTopek napisał:

czy  kupno tego urządzenia do napowietrzania wody za 80-120zl jakoś tak jest bardzo korzystnym sposobem ?

nie wiem jakiego, ale nie w twoim przypadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Tester aktualnie sa 3 panny ale 1 to noname po paleniu takze co wyjdzie dalej to niewiadoma. 

Ziemia to Plagron Batmix, a dzisiaj będę miał tą lightmix 

@Tester i przy okazji wiem że nie najlepsze, ale zawsze cokolwiek sprawdzę przyjdzie Tester PH Neptune Hydroponics

i spytam ponownie  zakładać siatkę czy odpuścić sobie jak na pierwsze zabawy ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, MałyTopek napisał:

spytam ponownie  zakładać siatkę czy odpuścić sobie jak na pierwsze zabawy ? 

zależy od Ciebie 

 

20 minut temu, MałyTopek napisał:

aktualnie sa 3 panny ale 1 to noname po paleniu takze co wyjdzie dalej to niewiadoma. 

3 rośliny to dużo jak na 50x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Tester Ok to zrobię tak, aby nie marnować nasionka w mniejsza donice walne pierw z tą korzystniejszą ziemią, a następnie zobaczymy co z noname'em i najwyżej jednego wywale/przesadze na out 

Zobaczymy co geny pokażą i która będzie pokazywać że chce zostać do końca :Volcano-Vaporizer-Smiley:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Tester Prezes, a powiedz mi mogę w tej chwili jak roślinki malutkie jeszcze zanim przyjdzie mars otworzyć boxa ? Bo sie skubane tam opalaja na słońcu za bardzo 29-32stopnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wieczorem podłącze wentylację i sprawdzę jeszcze temperaturę z hpsem na przyszłość jak mi mars jebnie czy coś . I przy okazji wrzucę foty bo możliwe że coś źle zrobię 

I od razu pytanko czy na tej wentylacji i mieszaku jest jakakolwiek szansa aby dodać hps'a razem z Marsem  na ostatnie tygodnie kwitnienia 

Bo planuje upchać 4 panny, a następnym razem 2 sezony i full tryhard 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, MałyTopek napisał:

I od razu pytanko czy na tej wentylacji i mieszaku jest jakakolwiek szansa aby dodać hps'a razem z Marsem  na ostatnie tygodnie kwitnienia 

temperatura może być zbyt wysoka na takiego boxa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Andi zgodzę się zainstalowałem wentylator kanałowy z filtrem i aktualnie max 30.5 stopni przy hpsie, ale mam nadzieję że już dzisiaj odbiorę paczkę z marsem.

Aktualnie nie wstawiam fotek bo idzie mi najgorzej ze wszystkich prób sadzenia.

Jak uda mi się cokolwiek z tego naprawić to kontynuuje fotorelacje 

jeszcze myślę czy nie lepiej ten kanałowy bezpośrednio podłączyć w rękaw? bo aktualnie  przymocowany do filtra 

mierzyłem ph gleby pokazuje w granicach 7.0

Ale dopiero teraz sobie zdałem sprawa jak moja wiedza jest skromna i malutka. Bo w mini boxie wszystko szło jak po maśle tylko kończyłem na max 15g

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...