Skocz do zawartości
onyx

Komplet nawozów

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Hey, aktualnie korzystam z nawozów firmy biobizz i w posiadaniu mam cal mag, algamic, root juice, bio grow, bio bloom, top max, teraz pytanie czy to co aktualnie posiadam można uznać za komplet? czy mógłbym dokupić jakieś pk 13/14 i booster czy będzie to już za dużo? dodam tylko, że świadomie używam nawozów i leje je tylko wtedy kiedy trzeba, 

pozdrawiam.

Edytowane przez onyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie musisz sobie zadać, czy chcesz mieć uprawę organiczna ? Jeśli tak to nic nie dodawaj, jeśli nie i zależy Ci na większym wyniku to możesz kminic co innego :roorrip:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dzielnicowy nie zależy mi na uprawie 100% organicznej, pytanie tylko czy jeżeli mam wszystko organiczne z biobizza i kupię np pk z cananny to czy to nie będzie ze sobą bardzo kolidowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx chyba nie przecież tez są na rynku nawozy mineralna-organiczne wiec łączenie nie powinno moim zdaniem coś psuć tylko wiadomo dawki ostrożnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx sory ale na tyle Ci nie podpowiem  choć bym chciał🥺  jak masz fotorelacje tego napisz czego aktualnie używasz w jakich dawkach żeby się nie okazało ze sumując będzie za dużo bo teraz co dajesz na kwitnienie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam carboload od AN. Podlewam już ponad tydzień i czuję, że kwiatki powoli wydzielają słodką woń. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Dzielnicowy top max stymulator ale pk13/14 to tez stymulator 

Jak gadam glupoty to dzięki ze mnie poprawiasz nie ukrywam uczę się 

Edytowane przez Annigmato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Annigmato luz szanuje za podejście, niektórzy spinają dupy i włączają tryb obronny i potrafią nawet zwyzywać. Tak to booster i wciąż tez nawóz, top max to inna bajka, jest głównie z kwasów humusowywch obniża PH i wypłukuje sole z korzeni co wpływa pozytywnie na przyswajanie składników z ziemi. 
Smak zioła po top max jest okropny i śmierdzi gownem, nigdy tego już nie użyje wyjebalem z 100g zioła przez to scierwo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dzielnicowy

Cytat

Smak zioła po top max jest okropny i śmierdzi gownem, nigdy tego już nie użyje wyjebalem z 100g zioła przez to scierwo

O właśnie zastanawiałem się, czemu moje ziele wali gównem. I to jest odpowiedź 🤔 Ale i tak będę go lał.

1. dziewczynki dobrze reagują, 

2. tani,

3. w miarę skuteczny jak na bio,

4. lepszy jeżeli chodzi o wypadkową: cena vs. skuteczność vs. szkodliwość?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aron ma dużo zalet, chroni przed pleśnią PODOBNO tak gadają nie wiem w jaki sposób ale chroni, brak chemii, ciężko przedobrzyć ogólnie jak ktoś lubi smak kupy to można lac :smokelots:. Ja następny lecę już na kupnych org znudziły mi się chyba już domowe nawozy za dużo roboty, polecę tylko na bio grow i bio Bloom zobaczymy jak to wyjdzie w ogóle bez top maxa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dzielnicowy czy top maxa mogę lać połowę dawki w każdym podlaniu? Czy trzymać się raz woda raz woda plus nawozy 

@onyx czy jeżeli zakupie pk 13/14 to bio bloom będzie bezużyteczny? Wolę wszystko dopytać bo kto pyta nie błądzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...