Skocz do zawartości
Gość

2x amnesia Haze 1x auto

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Zmiana zdania, Rachu ciachu i po strachu 

 

IMG_20211016_114844.thumb.jpg.660893495f3a0f52f534b45a61a5b54a.jpgIMG_20211016_114903.thumb.jpg.e51bc06a042f4d6ba85440a815301b93.jpgScreenshot_2021-10-16-11-19-55-380_com_miui.gallery.thumb.jpg.00bb8f48e1952cfe7b355a4dac13656c.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Odlozylem trochę topeczków do suszenia, zrobiłem ponad litr green dragona i został jeszcze cały wór liści z którymi nie wiem co zrobię.

Jeżeli chodzi o uprawę to wszysko szło legancko ale niestety nie ta odmiana na ten klimat. 

@Tester

Można przenieść do hmm.. Nie wiem czy zakończona czu nie, zdecyduj.

Dzięki wszytskim za wskazówki i słowa otuchy :D może jeszcze z czymś tu zawitam. 

Peace! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mleczyk ładnie stary, ciekaw jestem ile wyjdzie suchego :D Pamiętam jak raz paliłem Amnesie z coffeshopa to fazka była przednia ^^.
Ja zastanawiam się nad zrobieniem liquidu do epapierosa, ale nie wiem czy to nie jest zbyt niebezpieczna zabawa xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Krzykrzysztof

Suchego wyjdzie w brew pozorom nie dużo, słabo rozwinięte topy były, może kilka gram będzie z tego popcornu. Ogólnie nie chciało mi się zbytnio tego trymować i zostawiałem po części te listki przytopowe, bo tak to bym się jebał naście godzin żeby je usunąć, zobaczymy, jak będzie hujowe w wapowaniu przez to, to wjebie to do makumby czy coś :D

Ogólnie liści mam jeszcze cały wór a mam już GD ponad litr xd codziennie po trochu wyparzam i dekarboksyluje, jutro zrobie chyba masełko z dwóch kostek i nie wiem część tego materiału (liści po dekarbo.) może zapakuje próżniowo bo ta ilość mnie przerasta. 

można niby haczyk zrobić z liści metodą bubble bugs ale nie chce mi się z tym jebać dla jednego gieta haszu, bo obstawiam że tyle by wyszło z takiej niedorozwiniętej rośliny

A to ten smoczy wojownik:

jak zrobię masło to też wrzucę 

Screenshot_2021-10-19-15-49-14-744_com_miui.gallery.thumb.jpg.51478d1bb21607469e0e3a03291ab133.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@mirecki chodzi o to co odłożyłem do suszenia? Czy o liście z których robiłem GD?

Popcorn suszy się już 4 dni a liście na GD półtorej godziny na 110°C, normalnie by była godzina jak już keidyś robiłem i wyszlo spoko ale tym razem było więcej materiału na raz w piekarniku i mokrego bo nie chciało mi się czkeać aż całkiem z niego ocieknie woda po wyparzaniu 

@onyx to też takie moje życiowe że tak powiem "zasady", żeby nie marnowac bo nigdy nie wiadomo kiedy będzie brak. Ale też z szacunku do rośliny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Popcorn wysuszony, trochę siankiem daje ale coś tam klepie nawet. Po curringu może trochę wywietrzeje ten słomiany zapach. Nie wiem z 20-30g wyszło @Krzykrzysztof . No ale nie jest takie czyste bo trochę liścia zostało. Screenshot_2021-10-20-18-24-39-423_com_miui.gallery.thumb.jpg.013b13f9058b8423606daafc3de1e41f.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Masełko. 

Nie wiem jaka będzie moc więc porobiłem porcje takie wielkości orzecha włoskiego. Tyle wyszło z 2 kostek masła i całej torby papierowej liści po dekarbo. 

Screenshot_2021-10-21-16-32-23-378_com_miui.gallery.thumb.jpg.d9e2d8e3cce746a01282f57ce39ed277.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 18/10/2021 o 08:34, Frugo napisał:

Niestety te odmiany to bardziej California haha lub ciepły klimat

Sieje się odmiany, które dochodzą w północnej Europie, TYLKO i wyłącznie i masz zbiór konkret. Takich odmian jest Nie wiele, na palcach dwóch rąk można by wszystkie odmiany wymienić. Ja osobiście polecam Durban Poison... ok 10 października jest gotowa i plon z jednej rośliny starcza na długo😎

Wszystko zależy od pogody, może być chlodno, oby nie lało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...