Skocz do zawartości
ChinQuan

Automat Blue Caramel 1x box 38x38x70 cfl/led

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! 
S5.gifS5.gif

Do rzeczy. Jest to jeden z pierwszych moich postów na tym forum więc proszę o wyrozumiałość icon_biggrin.gif
Box : 38x38x75
Oświetlenie: CFL 125W DUAL SPECTRUM LUB RED
Nasiona : Blue Caramel Auto
Podłoże: 
ziemia do kwiatow + perlit 
Wentylacja : wiatrak komputerowy wciagajacy wiatrak wyciagajacy i mieszajacy

Plan jest taki żeby zrobić też trening LST zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Gdyby wyszlo z 25-30g byłbym bardzo zadowolony.

Co myslicie o tych lampach ? Widzę dużo relacji z cfl wiec myślę, że się nadają. Tylko dual spectrum czy może red? Automat i tak wiekszość czasu kwitnie wiec bardziej sklaniam sie do red. 

Niedługo dodam zdjęcia "boxa" I w przyszłym tygodniu zaczynam z roślinkami. 
clear.gif

growbox-lampa-cfl125.jpg
growbox-lampa-cfl125-led.jpg

3 dzien zycia roslinki :

automat-blue-caramel.jpg

 

Dzien 10:

automatyczna-odmiana-marihuany-blue-caramel.jpg

 

Dzien 14: 

automatyczna-odmiana-marihuany-blue-caramel.jpg

 

LSt zrobilem wczesnie bo to automacik i w sumie doczekac sie nie moglem.

automatyczna-odmiana-marihuany-blue-caramel-marihuana.jpg

 

W miedzy czasie zrobilem swoj panel led 4x50w chinskie coby.

Automaty-indoor-fotorelacja.jpg

Automaty-indoor-fotorelacja.jpg

automatyczna-odmiana-marihuany-blue-caramel.jpg

 

Tak wyglada aktualnie. DZisiaj ladnie sloneczko swieci wiec wystawilem roslinke na swieze powietrze i slonce.

automatyczna-odmiana-marihuany-blue-caramel-marihuana.jpg

 

Od teraz postaram sie dodawac co okolo tydzien postepy ewentualnie wczesniej jesli bede mial pytania.

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan ok będę śledził, co do tej lampy ty już ją masz czy jak że się pytasz? w automatach ważne jest to aby początkowy wzrost nie został zaburzony bo auto rośnie ok miesiąca i zaraz zakwita więc ważne jest aby roślina miała dobry start 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym lampę jak bym miał do wyboru to wziął bym dual spectrum ale to jest tak naprawdę obojętne i wyniki były by podobne bo tak: na dual spectrum może troszkę automat bardziej by urósł ale za to trochę mniej spuchł, w przypadku opcji red krzaczek by mniejszy urósł ale bardziej spuchł wychodzi na to samo praktycznie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan chińskie ledy nie mają zbytnio dobrej opini, ale najważniejsze obserwuj czy krzaczek się nie wyciąga, jeśli odgałęzienia będą się  rozrastać to będzie wszystko dobrze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Filozof w razie czego dalej mam tego CFL. Kupilem jednak 250W duala. 25-30 bylo by dla mnie naprawde wystarczajaco. Wiecej mi nie potrzeba z tej roslinki. Jeszcze mam 4 nasionka

Edytowane przez ChinQuan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30g to bym mial na pol roku ? wiadomo troche rozdam kumplowi i zawsze co swoje to swoje. a nie te kupne scierwo co jedzie nawozem i nawet dobrze nie wysuszone hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj taki malutki update.

Roślinki ładne jednak przy kolejnej uprawie bardziej podniosę lampę bo wydaje mi się, że jest trochę niska. Z ważnych informacji dodam, że zaczeła tez kwitnąć wiec zobaczymy jak do dalej sie potoczy. Co myślicie ? Czy pójdzie jeszcze do gory? I LST trzymac dalej ja nisko ? Czy juz puscic zeby rosła jak chce ?

67461620_2812314095452408_1962022940069330944_n.jpg

67562745_1330233417132223_3608625208497274880_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan LST trzymaj dalej, bo jak ją puścisz to mija się z celem.  No dobrze wygląda na pewno jeszcze podrośnie a ile to ciężko stwierdzić zależy od genów danej odmiany 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten PH-metr co masz chyba nie mierzy dobrze PH ale nie jestem pewny, bo takie podobne tanie PH-metry gość testował i źle odczytywały pomiary ale nie wiem jaki tym masz czy droższy czy tańszy, ogólnie roślina dobrze wygląda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cedzik ja uzywam tego miernika tylko do badania wilgotnosci bo on chyba do niczego innego sie nie nadaje.. Skoro tak mowicie to jeszcze bede ja trenował. Sam jestem ciekaw ile g z tego moze wyjsc. Wziolem mała odmiane poniewaz box tez jest maly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...