Skocz do zawartości
Quasi

Nothern Light Auto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moją roslinka a mianowicie dwa pierwsze to lisc na górze ma dziwne plamki i na dole usycha i jest zolty . Drugie pytanie kiedy scinka nie mam lupy a nie byla caly czas sadzona pod lampą i dlatego jest taka mala prosze o pomoc pozdrawiam

78482C95-852B-4274-B7EB-6F9F20C1BFFE.png

F4767343-44C5-452E-B052-F3CC4A3BE1A6.jpeg

3B99E006-30D5-4173-978C-7A276565502E.jpeg

FF1DF44C-8819-42FD-A992-7E596657BDC5.jpeg

83EB2BA9-D468-4DC4-A887-CCF3E75324A6.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, za moj Polski, ale co ty odpierdalasz? one małe i jakie lampa? trzy doniczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lapma 100 w  spectrum  , dwie doniczki nowe sadzonki w tym momencie jedna juz wyrasta ziebalem mialem za slabe swiatlo lampy tej uzywam dopiero od niecalego tygodnia 

31AE7F0A-2A7F-4EBE-A057-632A059542F7.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem panowie zjebalem no troszeczke lipa lampa kupiona tydzien temu ale napewno bedzie lepiej niz bez narazie zostwie ją zobacze jak wyjdzie z nią od poczatku do konca ona juz ma z dwa miechy ponad ta roslinka lekko ona nie miala dowc swiatla dlatego urosła duza i jest malo topków ogolnie to moja pierwsza wiec cudów nie ma teraz w przyszlosci napewno zmienie i zainwestuje w profesjonalnego boksa tego sam skladalem po kosztach wiec narazie jest jak jest 

Na next napewno zainwestuje w mikroskop o trichromy bede sprawdzał teraz lipa jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Quasi na spokojnie, rosline wyhodowales zdrowa, bez zadnych niedoborow, czyli masz reke do tego, doswiadczenie zdobyles, a to najwazniejsze. Lampa bedzie dobra, ale musisz do niej dokupic jakis panel. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...