Skocz do zawartości
Roter

Biohumus

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć. Kupiłem biohumus - okazało się, że organiczno-mineralny. Na flo mam organiczne nawozy od  biobizz - czy można na weg lać mineralny, a na flo organiczny? Czy organik w takiej glebie coś da? czy to nie ma różnicy? kupiłem i 100% organiczny biohumus - co robić? lać dalej mineral-organic, czy organic biohumus? raz podlane mineral-organic - za ok tydzień flo, organic biobizzz.

 

Edit:

a i czy można robi opryski na rośline z biohumusa? organic, lub mineral-organic

Edytowane przez Roter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy taki mineral-organic on zwalczył te pierwiastki organicznego nawozu? Chodzi mi o to, czy jak na weg mineral, a na flo organic - czy może tak być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Roter napisał:

Ale czy taki mineral-organic on zwalczył te pierwiastki organicznego nawozu? Chodzi mi o to, czy jak na weg mineral, a na flo organic - czy może tak być?

sole zawarte w nawozach mineralnych mogą wybić mikroflorę w ziemi. jak organiczne to do końca albo mineralne takie jest moje zdanie i innych growerów 

5 godzin temu, Roter napisał:

a i czy można robi opryski na rośline z biohumusa?

lepiej glebę podlać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Mam nadzieja, ze jedno podlanie malej dawki nie zabilo mikroflory az tak. Dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jednen: czy biohumus jest duzo gorszy od bio grow biobizz? to i to organic i cenowo lepiej w Polski bio grow - a czy to roznice az tak wejda? prosze odopwiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18/05/2021 o 14:44, Tester napisał:

@Roter biohumus może być mniej wydajny więcej trzeba go lać 

Dziekuje. A czy mozna lac jego co kazde podlewanie? przeczytal, ze jego tez przenawozil ludzie. Sam nie wiem? Podczas 25 dzien, kiedy juz pokazal wloski i jest maly automat, poniewaz pierwsze dni byly chlodne i troche zatrzymal - czy lac wtedy jeszcze biohumus, czy juz lepiej na zakwitanie nawozy? Przeprasza za spam, obiecuje ze ostatnie pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Roter napisał:

Dziekuje. A czy mozna lac jego co kazde podlewanie

Lepiej mniej niż więcej 

Biohumusa możesz lac podczas kwitnienia jak będziesz widział, ze roślince brakuje azotu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Morenn napisał:

Lepiej mniej niż więcej 

Biohumusa możesz lac podczas kwitnienia jak będziesz widział, ze roślince brakuje azotu 

Maly wzrost, 4-5 pietera nie jest wskazaniem ku temu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...