Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, może trace czas ale sie nie poddaje!! Rosliny maja 17 dni, wiem małe... Ale to dlatego ze uzylem torfu kokosowego i nie wiedzialem ze nie ma w niej wartosci odrzywczych 🙈🙈. Bigmistake 🙈🙉🙉

Teraz leje odrzywki i dziewczyny ruszyły. Trzymam je w boxie z lampą led. Jak podrosna planuje wystawic outdoor

Może cos z tego bedzie, 

Piszcie swoje uwagi pozdrawiam 🤫🤫

IMG_20210513_193344.jpg

IMG_20210513_193457.jpg

IMG_20210513_193602.jpg

IMG_20210513_193902.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jak piszesz że ruszyły to powinno być ok

Edytowane przez Szym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 napisał że trzymał w kokosie...

Nie wiem jak się to ma do kwitnięcia, czy one jakby teraz dopiero jak wystartowaly to za parę tyg zaczną kwitnąć? Wie ktoś?

Żeby nie było, że za dwa dni pokażą preflowery xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Update 20 dzień, podlewane CANNA rhizotronic i CANNA COCO a&b

Temperatura w boxie 24s wilgotnosc 70% 

Swiatlo 18/6.   Pozdro ✌️

IMG_20210516_223757.thumb.jpg.d8efb7024de22de5342508d1802d04e6.jpg

IMG_20210516_223816.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 pewnie dlatego ze w kolosie i nie dostawały odrazu minerałów jakie im były potrzebne stad teraz są karłowate ale pewnie ruszą lada moment 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Smakosz Przy mojej pierwszej uprawie zrobiłem taki sam błąd tyle ze wtedy nie wiedziałem nic do końca co to za różnica w kolosie czy w ziemi i podlewałem jak w ziemi by była. Już długo po zbiorach jak zacząłem więcej czytać na temat upraw to zczailem co było nie tak ze rosliny słabo się rozwijały🙈😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już chyba zostaną karlami urosną jeszcze ale wątpię że aż takie kopa by dostały ale trzymam kciuki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema 💪 taka ciekawosc mnie dopadła🤔🤔 skoro dziewczyny maja juz 21dni, i sa karłowate z mojej winy to:

-czy przedłuży sie ich czas zycia? Mam na mysli, ze skoro jeszcze sie nie rozwinely tak jak powinne to czy  wszystko sie przedłuży? Czy 70 dni to 70 dni i pora umierac? 

 

Pozdrawiam  mały up 😎

IMG_20210518_181115.jpg

IMG_20210516_223816.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Smakosz napisał:

-czy przedłuży sie ich czas zycia? Mam na mysli, ze skoro jeszcze sie nie rozwinely tak jak powinne to czy  wszystko sie przedłuży? Czy 70 dni to 70 dni i pora umierac? 

to są fotoperiodyczne czy automaty, jak foto to będą na wegu cały czas jak będą miały odpowiednią ilość światła jak automaty to po ok. miesiącu zaczną kwitnąć i mało z nich zbierzesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Piccolo napisał:

@Smakosz masz czym ec mierzyć czy na oko to lejesz ?

ec? Ph ziemi czy jak? Nie kumam skrótu 😂🤔 / ale jak nie wiem to nie mam 🤫🤫 odrzywki leje według zalecen producenta 

Edytowane przez Smakosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...