Skocz do zawartości
mirecki

LSD, AYAHUASCA PURPLE, BLUE GELATO 41, FAT BANANA

Rekomendowane odpowiedzi

Tragedii nie ma ale liczę, że pogoda pomoże wkrótce. Panna ma ok 160 cm wysokości, z ok 8-10m czuć już tą piękną woń 😜 zaczynają się tworzyć kwiatostany. Wpadnę tam na dniach i zrobię lekkie lst. Po liściach nie widać na razie jakichkolwiek niedoborów. 

IMG_20210817_173427.jpg

IMG_20210817_173441.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie już się ładnie kwiaty tworzą ja daje pk na zmianę z Terra bloom i co trochę canna boost. Mam nadzieję że wrzesień i październik będą słoneczne bo pogoda w tym roku tragiczna. Musimy liczyć że teraz pogoda dopisze i już wszystko będzie ok. Krzaki które rozjechały mi sarny zostawiłem i umierają ale widzę że wysyłają energię do górnych partii więc potrzymał ile się da a potem zbiore z nich te małe syfki i pewnie zrobię sobie masło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na aktualizacje po 3 tygodniach. Zmiany są i to spore. Kwiatostany ładnie się prezentują chociaż nie ukrywam że wolałbym żeby być już "na kosie". Panna dostała oprysk : canna cure +pk +2 krople super vit, a do tego dostała garść dolomitu oraz nawozu do borówek (nie pamiętam jakie jest NPK ale podam jutro jak coś). Zauważyłem też zmianę koloru niektórych liści. Jedna gałąź złamała się już jakiś czas temu ale dzisiaj usunąłem ją całkowicie bo tylko wysysa energię nie potrzebnie, pozostałe które były "powalone" popodpierałem tak żeby dostawały światło. Zobaczymy czy do połowy października dojdzie (tak podaje producent oraz ja napisałem na początku miesiąca że potrzebuje jeszcze ok 6 tygodni - pożyjemy, zobaczymy). Za tydzień zobaczę czy coś się zmieniło i dostanie kolejny oprysk. Z fartem 💪 

IMG_20210924_175610.jpg

IMG_20210924_175616.jpg

IMG_20210924_175700.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trichomy przeźroczysto-mleczne 

Te 3 krzaczki to automaty, czwarty od lewej to blue gelato. Ogólnie kose planuje za jakieś 2-3 tygodnie, zobaczymy jak pogoda pozwoli i czas. 

IMG_20211004_082853.jpg

IMG_20211004_083011.jpg

IMG_20211004_083828.jpg

Skończę suszenie tej partii i akuratnie będzie miejsce na właściwy harvest 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pogoda w tym roku zawaliła cały sezon, u mnie plecha zjadła prawie 4 automaty, trzeba było.ciac wczesniej. Tyle że teraz pogoda jest to może dojdzie nam reszta pań 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...