Skocz do zawartości
mirecki

LSD, AYAHUASCA PURPLE, BLUE GELATO 41, FAT BANANA

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Krótko i na temat. Fat banana padł całkowicie. Ayauasca wygląda mniej więcej tak. Czy przeżyje to się okaże. Pod sypałem light mixem, rzuciłem z 2 garści dolomitu i polałem wodą ok 1,5l(woda 5l - 4/5 kropli hesi super vit +10 ml hesi tnt). 

IMG_20210706_145721.jpg

IMG_20210706_145726.jpg

Blue Gelato za to pozytywnie mnie zaskoczyło, zrobiłem dla niej to samo co dla ayauascy + zrobiłem karczowanie i od razu znacznie jaśniej się zrobiło 

IMG_20210706_145127.jpg

IMG_20210706_145133.jpg

Coś może jeszcze z tego będzie 😎

@EneDue nasionka będę miał wieczorem i również wieczorem ruszy machina. Fr rozpocznę jak będę już po kiełkowaniu. Na chwilę obecną mam 4 automaty, do tego oczywiście keramzyt, dolomit, light mix ale azofotki już nie ruszam 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki ja daję azofoske ale ćwierć garstki na krzaka i podlewam delikatnie a reszta czekam aż się rozpuści przy okazji deszczu albo kolejnego podlewania. Miałeś jak zrobić więcej słońca to zajebiście. Ja bym musiał wspinać się na drzewa i ciąć gałęzie na wysokości około 6 metrów. Co by pewnie zwróciło uwagę leśniczych. Odwieczny problem outdooru w kraju takim jak nasz, dobre warunki i wygoda to większy przypał. Echh. A co do automatów wrzuć lepiej w tej relacji bo będę musiał szukać nowej relacji, a ci co obserwują będą wiedzieć o co chodzi z auto w tej relacji, no chyba że tobie wygodniej robić nowa relacje to wiadomo że "rób tak żeby tobie było dobrze"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue zrobię kolejną nową, bo jak coś znowu pójdzie nie tak (zwierzyna czy gradobicie np) a automaty będą to tytuł nijak nie będzie się miał do rzeczywistości. Wstępnie planuje dać 2 autosy w kukurudzu i 2 na obecnym spocie (ogólnie to nie wiedziałem ile sypać tego ale teraz już bardzo dobrze wiem 😂

Ucieszyłem się że chociaż jeden krzak przeżył bo myślałem że już całkiem będzie kaplica. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega robił tak że azofoske sypał do dolnej warstwy ziemi i kiedy krzak dochodził korzeniami do dolnych partii dołka to niby już była rozpuszczona i super napędzała. Z tego co pamiętam to robił to z glebą sklepową i dawał garść azo na dół dołka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem chwilę czasu więc cyk, skoczyłem na spota (nie lubię z lufy ale dzisiaj wiadereczko było tuż przed wyjściem, buszek za Was😃). 

Tak jak przypuszczałem tak też i jest, została tylko Blue Gelato. Widać że już dochodzi do siebie a nawet zabiera się nieco za to na co wszyscy czekają ale jeszcze chwila. Roślinka ma na chwilę obecną ok 100/110 cm. Na chwilę obecną pod sypałem ją nieco dolomitem i podlałem wodą. Ayauasce nawet nie robiłem zdjęć bo nie było sensu-sam zasuszony badyl. Teraz oby tylko gradobicia nie było i cały czas świeci i bd git 😃 

IMG_20210713_165841.jpg

IMG_20210713_165847.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja. Idzie dobrze, nie pokazuje niedoborów. Myślę, że w tym tygodniu ruszy lepiej bo pogoda nie rozpieszczała. Dostała garść dolomitu + profilaktycznie snackol. Zrobiłem na szybko prowizoryczne lst chociaż wydaje mi się, że pasowałoby mi podejść lada dzień i zamienić na druty w oplocie bo szkoda jej ranić. Ładnie pachnie 🤤🤤

IMG_20210725_131518.jpg

IMG_20210725_132224.jpg

Ma już ok 120-130 cm wzrostu. Czekam na kwiatostany 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...