Skocz do zawartości
mirecki

LSD, AYAHUASCA PURPLE, BLUE GELATO 41, FAT BANANA

Rekomendowane odpowiedzi

@mirecki Fajnie ja tez topping robiłem w podobnym czasie, troszkę minie nim dojdą do siebie i rusza z kopyta, teraz jak ruszyły to nie mogę ich zatrzymać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, błędy kosztują (zwłaszcza te szkolne). Roślinki dostaly ode mnie mocno po dupie (azofoska), nie wiem co mnie omamiło w tedy z tym nawozem. No nic, było minęło. Dzisiaj pod sypałem kobitki dolomitem +snackol wyleciał. Podparłem jedną bo już leżała. Ehh tu już początek lipca a tu takie hmm badyle. Mam nadzieję że chociaż z tych 3 uzyskam (oby) z 150. Niczego nie przekreślam, do końca października jeszcze trochę czasu jest ale zastanawiam się nad szybkim zakupem automatów chociaż wątpię czy to dobry pomysł. Trzeba myśleć coś o indorku chyba powolutku. Jak macie jakieś propozycje czym by tu ratować to z miłą chęcią je przyjmę. Biorę to na klatę, że zjabałem i lecę dalej. 

 

AYAHUASCA PURPLE 

IMG_20210701_212801.jpg

IMG_20210701_213214.jpg

FAT BANANA 

IMG_20210701_213440.jpg

IMG_20210701_213447.jpg

BLUE GELATO 

IMG_20210701_213458.jpg

IMG_20210701_213508.jpg

W tamtym roku miałem przez 1,5 tygodnia roślinki pod wodą i dały radę, jedną kręt mi wykopał całkowicie, wsadziłem do gleby, nieco podlałem i doszła więc myślę że i w tym roku zakończy się wszystko happy endem. Wierzę w potencjał tych roślin. 

@EneDue mistrzu dał dupy aż serce boli 😃 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki Troszkę dostały po dupie widać, no cóż trzeba być dobrej myśli koleszko, marihuana to w gruncie rzeczy silna roślina i może się jeszcze po tym podnieść chociaż troszkę jej to zajmie, wszystko wyjdzie w praniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@mirecki  Przykra sprawa, ale zdarza się , jesteś o doświadczenie mądrzejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@mirecki  Jak warunki będą sprzyjały i wszystko dalej pójdzie dobrze to mogą się jeszcze pozbierać i coś z tego może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 @mirecki No tutaj za chwilę chyba nie będzie co obserwować.. te twoje sezony wyglądają bardzo mizernie... mam też fat banane i niby z opisu producenta też wychodzi koniec września polowa października ale podpytywalem kilku osób i z tego co powiedzieli to nie ma opcji żeby u nas doszła do końca chociaż ja liczę na ładny październik tak czy siak życzę Ci powodzenia pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy
Napisano (edytowane)

@Growmix  To każdy wie, on sam też, że to poszło w złym kierunku i wygląda niestety opłakanie w skutkach. Jednak może uda mu się to naprostować, aczkolwiek, gdyby nawet nie patrzeć na przenawożenie , ale na to jak są wyciągnięte to mają warunki nienajlepsze, jak chodzi o sam dostęp do światła. Jednak zawsze jest nadzieja, że wszystko pójdzie w dobrym kierunku.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy muszę chyba zrobić tam więcej prześwitu. 

Bałem się zaryzykować i wybrałem bezpieczniejszą opcję ale teraz widzę że nie warto było. No nic, każda porażka to nauka i kolejna cegiełka do sukcesu. Teraz mam okazję sobie lepiej poobserwować miejsce i następny out poleci już w innych znacznie lepszych miejscach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki trzymam kciuki za te maluchy 

7 godzin temu, mirecki napisał:

Trzeba myśleć coś o indorku chyba powolutku.

A to wcale nie głupi pomysł, miałbyś większą kontrole nad warunkami 

7 godzin temu, mirecki napisał:

Jak macie jakieś propozycje czym by tu ratować to z miłą chęcią je przyjmę

Chyba tylko czas może pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki jAK tylko odżyją zrób toping to łodyga automatycznie zgrubnie i nie będą się kłaść. Ja parę lat temu zrobiłem jakieś 4 razy toping i łodyga na dole mała grubość mojego przedramienia w najgrubszym momencie. Ja bym je przelał w chuj woda żeby nawóz się rozszedł do dolnych partii gleby i na boki. Rozcieńczyć go w chuj. Skoro przetrwały podtopienie to i jeden dzień bagna zniosą. Możesz też kupić ziemię i podsypać Kopce dokoła łodyg żeby ustabilizować łodygi.

Trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@mirecki No raczej by się faktycznie tam przydało wykarczować chaszcze czy gałęzie w ich pobliżu, bo widać, że coś utrudnia twoim rośliną dostęp do słońca, więc jak chcesz, by coś z tego było, to jakieś karczowanie chaszczy byłoby konieczne. Jednak rozumiem w pełni, że wybrałeś miejsce najbardziej zamaskowane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue mam jeszcze ziemię to mogę podsypać. 

@Zielone krainy w poniedziałek wybiorę się z sekatorem to zrobię porządki nieco. Na zimę trzeba jakieś zapasy porobić 😃

Fima robiłem ale dopiero wygląda na to że zaczynają dochodzić do siebie. Jeszcze sporo pracy przed nami, będzie to ciekawe wyzwanie aby z takich badyli zrobić coś jeszcze ciekawego 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...