Skocz do zawartości
mirecki

LSD, AYAHUASCA PURPLE, BLUE GELATO 41, FAT BANANA

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_20211006_172517.jpg

IMG_20211006_172527.jpg

IMG_20211006_172530.jpg

IMG_20211006_172546.jpg

IMG_20211006_173056.jpg

Piękna jesień 😍 a teraz konkrety. Oprysk canna cure (ok 300 ml) +3 ml pk 13-14 +super vit 1kropla. Mocna dawka na sam koniec, następny oprysk będzie samą canna cure. Objawów plechy jak na razie brak i oby tak dalej. Rzuciłem profilaktycznie garść dolomitu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrola była, plechy brak. Oprysk z canna cure zrobiony ale po kilku minutach zaczęło kropić ale może nie będzie tak źle. Planuję pójść jeszcze ok soboty zrobić oprysk i sprawdzę trichomy. Pierwszy test był dzisiaj blue gelato (wiaderko), to była bomba z opóźnionym zapłonem 😜 ciekawy jestem jak to będzie klepać 😛

IMG_20211011_212808.jpg

IMG_20211011_212813.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki najpierw suszylem w domu na suszarce do prania i nakierowalem wiatrak. Po dwóch dniach żona mnie zjebala że musi pranie nastawić więc wyniosłem do szopy na działce. Skorzystałem z praw fizyki i zrobiłem otwory z jednej strony na dole z drugiej na górze by różnica temperatur przy ziemi i w powietrzu tworzyła ciąg jak w kominie (na działce nie mam prądu). Tam wisiało dodatkowe 10 dni. Plechy brak, koledzy dzisiaj testowali i mówią że smak zajebisty więc nie czuć w smaku raczej tego "polyversum wt" na pleśń. Ja będę testował jak druga partia skończy wc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...