Skocz do zawartości
Annigmato

Wentylator z olx

Rekomendowane odpowiedzi

@Annigmato  Wszystko jest też zależne od indywidualnej tolerancji na hałas, bo dla jednego hałas w postaci szumu wiatraka to nie problem, i by mogło być 46 db i więcej, a mimo to danej osobie to zupełnie nie przeszkadza, ale już innej, jaka jest przewrażliwiona na hałasy może przeszkadzać i połowa z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Annigmato Ja ziomku śpię na słuchawkach, nie lubię, jak jest cicho, a sporych rozmiarów wiatrak nie raz wiał mi w pokoju, jak było gorąco, wył i też mi nie przeszkadzało. Ja ogólnie olewam takie szumy , musiałoby coś tam trzeć, brzęczeć, piszczeć , aby zaczęło mnie to lekko wnerwiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja np musiałem zrobić mega cichy zestaw ze względu na żonę. Tak więc nie każdy ma tak jak wy. Sam jak jest włączony tv dużo łatwiej zasypiam ale z drugiej strony jak jest cicho a np gdzieś zegarek cyka to już mi to przeszkadza. Kwestia chyba tego jaki to dźwięk 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Annigmato według mnie da. 180 M3/h jakoś tak ma tak ?

Tylko to moje gówno to swoje kosztuje, ale takiego aż na pewno nie potrzebujesz, bo on dostosowuje obroty do temperatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Annigmato ciężko mi coś powiedzieć, bo żadnego z nich nie używałem. Ja bym wziąłem ten drugi rury pomiędzy i sam went bym wyciszył nawet jakimś kocem czy czyms, robiłem tak i nic się z wentylatorem nie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo tylko on jest jedno biegowy ale cichy szukam tego 250/100 ale lipa narazie znalazłem za 360 zł trochę sporo. A co do wyciszenia to myslalem żeby obudować to sprawa wyglada tak tylko wloty wyloty są z tylu nie po bokach 

2330B07A-6104-457F-A51B-5522D560272B.jpeg

BD3C9483-D7BD-4267-89DB-B0E050042238.jpeg

@Piccolo mógłbym Np schować wentylator a w boxie będzie filtr czy to nie ma sensu ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...