Skocz do zawartości
Annigmato

Wentylator z olx

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko pytanie mam znalazłem taki o to wentyl sądząc po reszcie aukcji to normalna osoba po budowie dachu. Warto kupić nawet z tym kg gwoździ ?😅 aha nie mogłem znaleść czy on jest dwubiegowy da się wrazie co jakiś regulator podpiąć pod to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Annigmato jaka masz powierzchnię boxa? On jest jedno biegowy a regulacje niby by sia dało zrobić kontrola napięcia prądu. Ale on jest mega mały, jak jeszcze dasz filtr węglowy to będzie biednie nawet na małego boxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@dantes205 nie wierz w to co piszą na pudełku. Przeważnie te dane są zawyżone a filtr węglowy też go zblokuje trochę. 

@Annigmato a jakie tam masz oświetlenie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Annigmato ale tu masz leda a Ty czym świecisz? 

Poza tym ktoś pisał że poprzednia relacja nie udana bo spalił krzaka, nie wiem jaki Set miał wcześniej ale to może oznaczać ze wentylator nie nadążył wyciągać ciepła z boxa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Annigmato ta lampa nie generuje chyba za dużo ciepła więc jak chcesz to ryzykuj ale ja osobiście bym wziął coś mocniejszego. Sam też jak zaczynałem to dobierałem tak jak piszą na różnych stronach a dopiero jak pozmieniałem na mocniejsze niż trzeba tzn lampy wentylatory itd wszystko jest idealnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba na różnych to nie tylko tutaj pisze wole nie ryzykować 👍🪴 a resztę sprzętu bardzo pomaga mi @Zielone krainy wiec o światło nie mam co się bać wentylacji polecił mi koło 200m3/h z filtrem a czy mocniejsze mi potrzebne to zobaczę po pierwszym odpaleniu wtedy mogę kombinować. Ale takiego dużego przekłamania nie ma na nich (chyba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba chodziło mi głównie czy takie coś zamontuje do tego jak na foto ? A tak z ciekawości według Ciebie @Seba na te wymiary jaki byś wybrał wentylator ?

jakie są wymiary Twojego boxa i co masz za wyciag ?

D434AC90-1757-49C3-B219-5842CD8FDDA8.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Annigmato o to mi właśnie chodziło. Tak zamontujesz to do niego. To bardziej o lampę a nie o boxa chodzi ale jedno z 2 się wiąże bo to powietrze nagrzane z lampy zanim je wyciągnie wentylacja będzie właśnie w boxie

https://www.amazon.de/dp/B010B9QV7K/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_2Y5A85FQMECMYD876H6G?_encoding=UTF8&psc=1 przy ledzie Mars hydro tsw 2000

Box wymiarów 80x80x180 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba No to masz 250 a box duzo większy od mojego twój Mars ma temperaturę pracy 20-40 stopni tak samo jak VIPARSPECTRA z tym ze ja będę miał 200w (2x100) czy tam 95w a Mars ma 300w. Czemu do lamp o mniejszej mocy i do mniejszego boxa mówisz ze potrzebuje mocniejszego wentylatora od Twojego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Annigmato bo te wentylatory mają przekłamane przepustowości.

Porównaj sobie cenowo te wentylatory chociażby. Aczkolwiek w moim też płacisz za cicha prace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba wezmę sobie takiego https://grower.com.pl/mobile/pl/p/Wentylator-osiowo-kanalowy-2-biegowy-Axial-quiet-Duo-125-mm%2C-145197mh/3854 a wyciszyć sam mogę nie muszę wydawac miałem tez 1000 pytań do hałasu @Zielone krainy uświadomił mnie ze 36-32 dB zamkniete w szafce są ciche i prawie wgl ich nie słychać a za 170€ to raczej podziękuje fajny sprzet ale nie teraz same lampy u mnie 155€😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...