Skocz do zawartości
Frugo

1x auto Amnesia 3x auto AK47 1x Purple skunk auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Frugo ja miałem przypadek, że też żadnego śladu człowieka, daleko od skupisk ludzkich, ale była wycinka lub po prostu czyszczenie po nawałnicy i topy z krzaka zniknęły. Musisz sam decydować, ale życzę Ci aby to była tylko zwierzyna ✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 najchętniej to bym spał w tym lesie do ścinki haha no ale co zrobić, szkoda by było tyle czasu no i kasy też poszło trochę, bolało by serducho i przy okazji płuca wysiadly od tych kopciuchów co po mieście latają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema 

Mam pytanie A bardziej chodzi mi o waszą opinię co zrobić. 

Co sądzicie, przy takiej pogodzie jeśli roślina jest zdrowa i przymrozki jej nie ruszyły i nie ma.plechy, czy zostawić ją przy takiej pogodzie jeśli się tylko sprawdzi czy kosa ? Preorderki były palone i jest fajnie haha. Na dobra sprawę ten tydzień by się jej przydał myślę, ale nie jesyem pewien.Screenshot_20211012-082101_Google.thumb.jpg.c14788af57536ad6176401aedb3fbf71.jpg

Co jest haha jak sprawdzałem pogodę to było pochmurnie i z deszczem co 2 dzień prawie hahaha A teraz patrzę na forum A tu słoneczko hahaha dzięki za pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema 

A więc mój pierwszy sezon w życiu zaliczony do udanych, na 9roslin udało  się 7 z czego trochę zjadła plecha. Przypłynęlo mase doświadczenia i już więc co zrobić lepiej na następny grow. 

Ostatnia roślina czyli EASY SATIVA ścięta 13.10.2021. Myślę że optymalnie sobie rosła, mogłem ją potrzymać może jeszcze ale nie wiem czy był sens w takich temperaturach bo słońce już nie to samo a temperatura raczej nie przekracza 15°

To teraz kilka fot. 

Wynik końcowy w gramach podam jak wszytko fajnie wyschnie

20211014_101712.jpg

20211014_101704.jpg

20211013_164524.jpg

20211013_164526.jpg

20211013_164510.jpg

20211013_164513.jpg

20211013_164519.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym niby sativa ale upierdala konkret, ostatnio bata z ziomkiem spalilem na pół to mnir na 3h rozlewiło haha.@onyx nooo pani sobie piękne stała w tej umierającej dżungli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...