Skocz do zawartości
Frugo

1x auto Amnesia 3x auto AK47 1x Purple skunk auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Frugo image.jpeg.489aa474740936502c72a9a1f60312b9.jpeg

Nie chce cie martwić ale ta roślina to chyba pedał, wydaje mi się ze widać jaja jak przybliżysz zdjęcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Majki też mi się tak właśnie zdawało na początku ale No pestka automatu feminizowana to co mogło pójść nie tak haha. Ale póki co jestem i tak zadowolony z tego co jest. Będzie można z niego jakieś pestki zebrać  ?czy nie warto 

Edytowane przez Frugo
Brak informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siwmano byłem przed chwilą u Pań. Niedawno ruszyły z kopyta i trzymają tempo, a zapach rośliny jest słodki i nie do opisania. 

Jak myślicie ile może dać Amnesia?(wysokość około 110cm)

I jeszcze smaczek czyli pięknie kwitnący Red Poison.

20210707_191927.jpg

20210707_191932.jpg

20210707_191854.jpg

20210707_191835.thumb.jpg.448a5c1fc7e22dac3628f6e21728e33d.jpg

I jeszcze do wglądu sezonówka EASY  SATIVA ( 3x toppinv, 2 razy w pon)

Około 1.5m wysokości 

20210707_192032.jpg

20210707_192003.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner chyba tak nie wiem nie patrzę na nią za bardzo skupiam się teraz na tym co kwitnie i myślę gdzie to będę suszył bo problem z tym może być 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Frugo Nie wiem w jakiej odległości posadziles rosliny od siebie, ale przy większym wietrze jeżeli odległość nie jest zbyt duża pedał może ci zapylic pozostałe panny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Frugo spoko mordo, przecież to nie moje tylko twoje roślinki i sam już wiesz co dla nich najlepsze, po prostu wyraziłem swoją opinie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😁😁😁

10,20,30km o takim dystansie mowimy. 

1km jest dystansem niebezpiecznym. Bardziej chodzi o stężenie pyłku w powietrzu a składa się na to wiele czynnikow, nie tylko wiatr ale np wilgotność powietrza, ilość pyłku wytwarzanego przez męską roślinę. 

Tak czy inaczej 2-3 metry to skrajnie chujowa sytuacja, jest nie wesoło. 

Wytniesz chwasta jak będziesz mógł, wiadomo, ale nie odkładaj sprawy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pany jadę tam dziś go wyj*b@ć. Biorę wasze wszystkie kom pod uwagę, to mójpierwszy grow więc pasowało by posłuchać, co 2 głowy to nie 1. A w jaki sposób mogępoznać że roślina została zapylona ?@KlausKörner @Majki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem osobiście takiego przypadku i nigdy nie sprawdzałem na krzaku czy ma nasiona ale w  necie piszą tak:

Jednym z wczesnych objawów zapylania samicy jest powiększenie przylistków. Przylistki to małe, przypominające liście struktury, które chronią części rozrodcze samicy. Są to miejsca, z których pojawiają się pąki kwiatowe. Nie należy mylić przylistków z kielichami .

Dobrym testem, aby sprawdzić, czy wypustki mają obrzęk, jest wzięcie pęsety, chwycenie jednego modułu i otwarcie go. Jeśli w środku jest nasienie, masz zapyloną roślinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...