Skocz do zawartości
dziki1920

POMOCY PILNIE

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Spec. Box 80x80x200 

HPS 400 w 

wentylacja filtry i wiatraki 

wilgotność  40 % w dzień

temperatura w środku 26-30 w nocy 22

ziemia canna terra + podlewana była rizothoniciem i raz na tydzień canna tera vega i teraz daje raz na tydzień polowe dawki na kwitniecie 

Potrzebuje porady coś jest z nią nie tak. Prawdopodobnie za dużo nawozu się wlało ale mogę się mylić. ph gleby 6.5. Może ktoś widzi coś co kiedyś miał i może się wypowiedzieć ? Będę bardzo wdzięczny za pomoc !!

Prawdopodobnie zatrzymały sie w rozwoju. Ma około miesiąca ! DONiCE 15 litrowe

 

IMG_20210506_214236815.jpg

IMG_20210506_214302601.jpg

IMG_20210506_214321068.jpg

IMG_20210506_214336743.jpg

IMG_20210506_214358532.jpg

IMG_20210506_214207320.jpg

Edytowane przez dziki1920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurwa ile w niej azotu, wilgotnośc za mała na wegu według mnie... min 70% daj. lej samą wode... i obserwuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

podlewanie w obecnym stanie 2 x w tygodniu będzie wystarczająco czy już zacząć trochę więcej ? Dzięki za szybką odpowiedź. Da się to jakoś szybko zbić ? Człowiek się uczy aż się nauczy .

A co do opadających liści to może być też przyczyną ? czy może za mało wody lub za mała wilgotność ?

Edytowane przez dziki1920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podlewasz wtedy kiedy ma sucho i podlewasz tyle ile powinienes. nie lej jak ma mokro i sprawdzaj wbij palec w ziemie , mozesz tez okreslic jej wage podnosząc ją wtedy czujesz ile wazy a ile wazy podlana.

@dziki1920

jeżeli jeszcze nie kwitnie to daj jej wilgotnosc 70-80% przydatny bedzie do tego nawilżacz powietrza patrz tylko by strumień pary nie leciał na liście z nawilżacza 

@dziki1920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie mam problem z wilgotnością. nawilżacz na 100 % mocy daje mi max 50 % wilgotności czego nie robię bo leci trochę za dużo pary. bez nawilżacza mam 15 % stałe podczas dnia w nocy koło 40 robi się samo bez nawilżacza. Zastanawiałem się czy to może przez za dużą moc lampy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@insane93 Końcówki liści popalone od nawozu, lej samą wodę i kontroluj PH

wilgotność podbij do 60-70% 

Edytowane przez Majki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za szybkie reakcje. Prawdziwy Szpital 🙂 Zabieram sie do pracy w takim razie odezwę się po tygodniu mam nadzieję że będzie z nimi wszystko w porządku 😞 Pozdrawiam i macie pozdrowienia od Adasia, Kamila, Andrzeja i Stefcia 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

czyta się opakowania cały weg na c+ nie trza nawozić

flush i tyle 

po problemie

przelej ją i nie patrz na ph do flo 

lepiej dożywić roślnię  niż ją przekarmic

 

zreszta podlewaj nawozami na c+ to możesz kiełkować od nowa

i wez porownaj canne pro z light mixami 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...