Skocz do zawartości
początkujący

3x White widow auto 1x Auto Tropicanna Glue

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam moja pierwsza fotorelacje i uprawe mam nadzieje ze dociagne do konca jak sie uda 😉  tydzien beda w domu lub dwa i pojda do foliaka na okres wege a na kwitnienie pojda na spota,  

nasiona:

white window auto/ bulk feminized seed

auto tropicanna glue/ big seedbank

spot: plot zrobiony na zwierzyne i to wszystko

nawozy: wege- biobizz grow

kwitnienie - biobizz bloom, top max

dolomit 

jedna white window wyszla z ziemi 30/04/2021 i jest w ala boxie reszte kielkuje w piatek :) jak kogos to zainteresuje to prosze o jakies porady

hujol 023.jpg

hujol 025.jpg

hujol 026.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, dantes205 napisał:

Czesc. Ta roslinka ze zdjec ma tydzien?

hej, tak stala przez 4 dni na parapecie ale bylo zero slonca i dalem pod zarowki ledowe 4 sztuki jedna po 1250 lumenow i mam nadzieje ze bedzie troche lepiej, ale od poniedzialku idzie na dwor a na noc bede chowal do domu bo sie boje przymrozkow. myslisz ze powinna byc wieksza czy nie jest tak zle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinna byc wieksza, tesz mam white widow auto, ktora wykielkowala 03.05 i wyglada tak jak twoja. Jutro wrzuce zdjecia do mojej FR, bo bede robil LST na innej roslince, to sobie porownasz. Wrzuc zdjecia tych zarowek, pod ktorymi ja trzymasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wszystko poszło do folii i nic jeszcze nie wyszło z ziemii. Jak ktoś to śledzi to myślicie ze wszystko jest okej z ww? Bo listki się wygięły do góry i jeszcze mam jedno pytanie kiedy mogę zacząć lac nawóz (biobizz grow)

IMG_20210510_153223.jpg

IMG_20210510_153208.jpg

IMG_20210510_153200.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na spota daj z donicami o ile mają 10 litrów. Nie przesadzaj bo to automaty i stres je będzie blokował. Podlewaj po całości donicy a nie przy krzaku korzenie mają iść w stronę wody a nie stać w miejscu. Jeśli masz folie lub szklarnie to już je tam postaw i nie zabieraj na noc tylko zamykaj folie/ szklarnie bo noszenie to też stres

Nawet jeśli w nocy na dworze będzie minus 5 to w foli będzie ok po dniu nagrzania. Powieś termometr w foli i sprawdź w nocy temperature

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue niestety plany się zmieniły i dzisiaj musiałem na spota wynieść wszystko... i jak niosłem w wiadrze tropicanne to rączka od wiadra się odczepiła i jeb 😞 nie bylo co zbierać, a na spocie płot zrobiłem z miesiąc temu a dzisiaj był z dwóch stron rozwalony i będę musiał coś na zwierzynę kupić i zostawię je już w doniczce a jedna  w  ziemię posadzę i będę podlewał tak jak napisałeś 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...