Skocz do zawartości
Tadziqq

Outdoor 2021 1x Blue Shaman 3x Candy Kush Express Fast Version 3x Gorilla Girl Fast Version 1x Fast Og Kush 1x Fast Amnesia 47 1x Fast Big Gorilla 1x Fast Critical Skunk

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Siemanko, to będzie mój pierwszy sezon jeżeli chodzi o hodowlę ziółka, spot jest przygotowany, zostało mi tylko zamówić pestki, zdecydowałem się na odmiany Fast Version bo będę zmuszony suszyć w papierowych torbach przez co wilgoć później mogłaby zaprzepaścić wszystkie plany.

Pestki:

3xGelato33 Fast Version od Advanced Seeds

1xCandy Kush Express Fast Version od Royal Queen Seeds

3xGorilla Girl Fast Version od Sweet Seeds

1xFast Og Kush od Big SeedBank

1xFast Amnesia 47 od Big SeedBank

1xFast Big Gorilla od Big SeedBank

1xFast Critical Skunk od Big SeedBank

Podłoże:

Ziemia uniwersalna wymieszana z perlitem

Nawozy na weg:

Dolomit

Azofoska

Nawozy na flo:

Plargon Terra Bloom

Canna Pk-13/14

Środki ochronne:

Anti-Bissan, być może jescze zakupie coś dodatkowego

Trening:

Na każdej roślince mam zamiar przeprowadzić LST oraz Topping

10'tego kupuje nasionka i zaczynam kiełkować, kiełki będę puszczał w ziemię bezpośrednio na spocie.

Edytowane przez Tadziqq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Tadziqq napisał:

Nawozy na weg:

Dolomit

Azofoska

na kwitnienie też podsypuj dolomitem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na oko to 25kg dolomitu 10kg azofoski i po litrze pk13/14 i Terra bloom starczy na cały sezon czy lepiej kupić więcej za wczasu@Tester

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mały up* miałem problem z dostawcą nasion przez co się trochę zmieniają plany i zamiast gelato33 wlatuje 1x Blue Shaman od Bulk Feminized Seeds, a Candy kush zamiast x1 będzie x3 @Tester(proszę o aktualizację nagłówka bo ja jestem już bez możliwości edycji) odrazu jak  pestki do mnie przyjdą zaczynam kiełkować i jadą na spota, chociaż mam nadzieję że wyjdzie mi to na dobre bo na ten tydzień u mnie zapowiadana przymrozki więc wszystkie panny już by szły do piachu a tak to jestem na plus😎

Edytowane przez Tadziqq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie do mnie doszły nasionka, pogoda od przyszłego tygodnia ma zacząć dopisywać więc w niedzielę kiełkuje i wtorek panienki zawitają na spocie wiec tak na prawdę będzie można zacząć właściwą część fotorelacji

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rano na spocie prawie po tygodniu, roślinki przebiły się przez glebę oprócz pestek z big SeedBank, tylko big gorilla wyszła z ziemi ale jakaś nie mrawa się wydaje resztą wszystkie ok chyba

IMG_20210619_152755.jpg

IMG_20210619_152738.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester zdjęcia zrobione świeżo po podaniu więc wody im nie brakuje, sporo perlitu co pewnie pomaga, dzisiaj pojadę znów podlać

@Tester chociaż tak dzięki za podpowiedź bo myślałem że tak często nie trzeba podlewać na out

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię że przez 3 dni bez podlewania umarły, na samym początku wytrzymały 4 i były w git stanie ja jestem dobrej myśli i wątpię że im się coś stało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...