Skocz do zawartości
Tadziqq

Outdoor 2021 1x Blue Shaman 3x Candy Kush Express Fast Version 3x Gorilla Girl Fast Version 1x Fast Og Kush 1x Fast Amnesia 47 1x Fast Big Gorilla 1x Fast Critical Skunk

Rekomendowane odpowiedzi

@Tadziqq zależy jaka pogoda tam u ciebie, ja mam nieco większe rosliny a w upalne dni podlewam codziennie, co drugi dzień, twoje roślinki umrą po 2 dniach upałów bez wody 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tadziqq dopiero zacząłeś to kiedy miał cie ktoś uświadomić? 😅 większą roślinkę zostawisz na dłużej to sobie poradzi, nawet jak się lekko wysuszy to po posłaniu i tak dojdzie do siebie i się podniesie, z mała sadzonka zaraz po wykiełkowaniu może już tak nie być kolorowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na spocie zobaczyć co i jak i 1 roślinka zniknęła 1 chciały dojechać ślimaki 1 coś odjebała i zaczęła puszczać Korzenie liśćmi i łodyga zrobiła taki most nie wiedziałem tego chciałem ją podsypać a wyrwałem korzenie, może przeżyje może nie, chociaż mam nadzieję że dojdą do siebie, resztą daje sobie radę, kiedy zaczynać jakieś lst/Topping?

IMG_20210623_165049.jpg

IMG_20210623_162609.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Tadziqq napisał:

kiedy zaczynać jakieś lst/Topping?

raczej nie zaczynaj.... załap podstawy, to białe to co to na wierzchu? zabezpieczyłeś przed ślimakami? podsypałeś dolomitem ile gleby dałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym chyba wcześnie na dolomit roślinki mają mały tydzień, przed ślimakami zabezpieczone snackolem, to białe to perlit

Gleby pod każdą dziewczynka jest 25l wymieszane z 5 l perlitu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało 5 żywych panien 2 trochę mniejsze 3 solidne i myślę że coś jednak z tego sezonu może być, mam nadzieję że panienki wystrzelą trochę do góry i będzie pięknie, łapcie foty poniżej

IMG_20210725_211109.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie polecili byście mi jakiś trening na teraz, film/Topping cokolwiek żebym mógł zwiększyć możliwe zbiory o ile takowe będą, z lst zrezygnowałem nie wiem czy dobrze, szym odradził a sam się trochę tego bałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy bo mnie dawno nie było na spocie niestety ten out wyszedł taki jaki jest, wykarczowałem dookoła i teraz będę częściej podlewał coś może z tego będzie, rośliny na zdjęciach faktycznie wyglądają na malutkie ale w rzeczywistości nie ma takiej tragedii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche szkoda sezonu do nastoenego musze podejsc trochr poważniej i bedxie git

Bylem zobaczyć co tak u panienek i zaczeły kwitnąć, moze zdaza dojść ale niestey w drodze na spota spotkałem 2 legowiska a trzecie bezposrednio na spocie jedna panna uszkodzona jedną wyjebały, jutro jakiegos krk zamawiam i zostaje mysliwym

20210915_165418.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tyle by z tego było,  oczekiwanie o wiele większe niż realia ale teraz to nie ma znaczenia zajaraje swoje pierwsze zioło niesamowite uczucie i faktycznie fajnie smakuje i robi robotę mimo wszystko że tego mało to na pewno fajna lekcja na następny sezon i już wiem co jak z czym, do zobaczenia w przyszłym sezonie i mój cel żeby to wszystko wyszło trochę lepiej,  co będzie to będzie.

20211025_154817.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...