Skocz do zawarto艣ci
Proceder

2 tygodniowy pomidorek Ak-47. Ocenicie? 馃榿

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. To m贸j pierwszy post i pierwsza uprawa wi臋c wszystkie opinie pozytywne jak i te negatywne mile widziane. Ro艣linka Ak-47, 2 tygodniowa trzymana w piwnicy pod lampa w艂asnej roboty z blachy do pieczenia i 6 x 艣wietl贸wka cfl tornado 32w 2700k, box tak偶e w艂asnej roboty, ilo艣膰 lumen贸w zgadza si臋.聽 聽 聽 聽 聽Jak lampa jest zapalona to mam mniej wi臋cej 25掳 wilgotno艣膰 ok. 55, ale jak jest ciemnia to temp mi spada nie raz nawet do 15-17掳 a wilgotno艣膰 ok. 70-80. (jak na zewn jest przymrozek, a jak nie ma to ok. 20掳 mam)聽

O艣wietlenie 18/6, ziemia zwyk艂a sklepowa zmieszana zmieszana z perlitem , naw贸z na weg najpopularniejszy Biohumus.聽

Krawedzie li艣ci podwinely si臋 do g贸ry.. wydaje mi si臋 偶e lampa powinna i艣膰 wy偶ej (teraz jest ok. 25-30cm), 艂odygi i 偶y艂ki li艣ci dosta艂y fioletowego koloru (wyczyta艂em 偶e to chyba nie dob贸r potasu)

Co mog臋 jej zrobi膰, 偶eby by艂a zdrowsza i pi臋kniejsza?聽

IMG_20210501_195309.jpg

IMG_20210501_195412.jpg

IMG_20210501_195425.jpg

IMG_20210501_195622.jpg

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Ze 3-4 dni odpuszcz臋 jej narazie.. Jak b臋dzie trzeba to i troch臋 wi臋cej. Nagina膰 ju偶 troch臋?聽

A z warunkami jak my艣licie?聽

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Jutro z rana zejde na d贸艂 i zrobi臋 i wstawie. Narazie dzi臋ki za opinie.聽

Czas i艣膰 w kimono pozdro 馃槃

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Mam jeden wtlaczajacy i 3 ma艂e kt贸re dmuchaj膮 w r臋czniki zanurzone w wodzie 偶eby uzyska膰 wilgotno艣膰(w czasie ciemni nie pracuj膮 ty艂o wtlaczajacy pracuje).聽

Jutro zrobie zdj臋cie ca艂ego boxa to ocenicie, co doda膰 a co usun膮膰 馃榾

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
2 minuty temu, 420Dominik420 napisa艂:

@dantes205 e tam ja robi艂em po podlaniu i wszystko by艂o ok

Ale i tak musi wysuszy膰 ziemi臋, to lepiej niech zrobi jak ziemia wyschnie.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Witam. Tak to jest automat. Odrosty ma spore ju偶 wi臋c poczekam a偶 ziemia przeschnie i od razu naginam. Dodaje tak偶e zdj臋cie boxa mo偶e polecicie co艣 zmieni膰 馃榾

IMG_20210502_234020.jpg

IMG_20210502_233932.jpg

IMG_20210502_234154.jpg

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰. Jak膮 tam masz wentylacj臋? Bo widz臋, 偶e jest jeden mieszak, obok doniczki i jaki艣 went. komputerowy, kt贸ry jest wmontowany w 艣cian臋 boxa. Ten komputerowy jakie ma zadanie, wyciaganie, czy wpuszczanie powietrza? A je艣li wpuszczanie, to jaki masz wyci膮g z tego boxa?

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Tak przela艂em鈽癸笍, dlatego narazie odpuszczam i nie podlewam.聽

Ten wentylator z ty艂u w 艣ciance wpuszcza powietrze, a wyci膮gowego nie mam po prostu wyci膮艂em dziur臋 na samej g贸rze.聽

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Usu艅 formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...