Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !Kiedy mam zrobić ścianke jest to dzień 80 moich pomidorów już główny top nie ma białych włosków A prawie same brązowe ale za to dolne części są jeszcze pełne białych włosków, i moje pytanie czy mam odczekać aż wszystko się zrobi brazowawe czy gdy zaczekam na wszystkie to mi nie przekwitnie 

Snapchat-833702448.jpg

20190720_193845.jpg

Snapchat-1883943606.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też bym tak zrobił górnego ciachnął a z tymi dolnymi jeszcze poczekał, krzak chyba trochę wyciągnięty ? wydaje mi się że przez to że nie miał zbyt dobrych warunków to stała się taka mała anomalia że szczyt szybciej dojrzał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gumiś warunki wydaje mi się miał dobre od początku cały czas stale światło stała temperatura tylko wahania wilgotnosci. I dzisiaj scialem kilka liści to ścinać też dzisiaj tego gownego czy zbyt duży stres to wywola?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kubanczykoo ścinaj ja na outdoorze też miałem często górne topy bardziej dojrzałe bo dolne były zasłonięte i słabo słońce dochodziło, normalnie górę ścinałem a duł sobie dochodził,  co do krzaczka twojego to nie widziałem go w całości ale chyba trochę wyciągnięty jest możliwe że słaba lampa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kubanczykoo popaliłeś, przez pierwsze 2-3 tygodnie się nie daje nawozów jak ziemia jest nowa, potem stopniowo dawkować, ale coś masz swojego i to się liczy wiesz co palisz, a nie jakiś syf maczany od dilera i jeszcze bulić hajs 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...