Skocz do zawartości
Gość

8 automatów po 2 na doniczke.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Nie wiem który dzień już to nie ważne. Jestem załamany. 

IMG_20210710_214250.jpg

Czy ktoś z DE podeślę parę g? A może nawet nie z de 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@point.99 @WielebnyMerry @MisterZielskoXD

Panowie poddaję się to mój ostatni raz. Nie zniosę kolejny raz takiego widoku a nie ma kto dbać o to jak ja mam urlop. Nie paliłem nic od ponad 3 miesięcy zaraz byłby zbiór a tu takie coś. @Testerprzeżuć do niedokończonych 

Odłączam wszystko miotły na śmietnik 🚮 i dziękuję wszystkim co mnie wspierali na forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba Jeżeli często wyjeżdzasz z domu np. W delegacje lub urlop i zostawiasz same rosliny to niestety ale nie ma to sensu bo jednak trzeba zaglądnąć co jakiś czas i zobaczyć co się dzieje,  co do temperatury to chyba lepiej podejść zima do tematu temperatura wtedy nie dobije tak wysoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba  w chuj przykry widok. gdyby nie pieprzony brak legalizacji to odpaliłbym Ci trochę z mojego przyszłego zbioru, na pewno byś nie narzekał bo aż serce się kroi jak się na to patrzy. Niczego nie wyrzucaj, bo przyjdzie czas że powiesz ,, zasadziłbym sobie jakieś ziarenka, po co Ja wyrzuciłem ten sprzęt, teraz by się przydał,, Z forum nie znikaj, znów coś zasadzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to tylko twoja wina, wyjeżdżasz sobie na urlop zostawiasz krzaki więc jak chcesz plon zebrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale widać, że jedna nie uschła całkowicie. Może dasz radę ją przywrócić do życia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Okazało się że nawadniacze nie ogarnęły. W 3 tygodnie zeszło ok 10l wody albo nawet mniej na wszystkie rośliny. Wydajność tych nawadniacze niestety okazała się za slaba mimo kilku sztuk na donice. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...