Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak automat. Jutro bd miał otoskop to sprawdzę. Ale wydaje mi się że powinny spuchnąć bo jakieś chude są te topy xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jej przynajmniej dwa tygodnie dał jeszcze, ale jak nie ma na rewirze palenia to zawsze możesz sampla sprawdzić 🙂😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z obniżeniem wilgotności 

28stopni 70 wilgotności. 

Wentylatory na maxa już chodzą. Mieszający też. Czy mogę ziemię pokryć perlitem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Artios napisał:

Mieszający też. Czy mogę ziemię pokryć perlitem? 

keramzytem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Jestem już po tygodniowym suszeniu, teraz curring. Zbiory nie są jakieś mega ale jak na pierwszy raz jestem w UJ zadowolony 19g. Moc jest petarda!! Pozdrawiam do następnego! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19g suchego? 

Ziomuś, jesteś kurwa moim idolem. Słowo daje, bo wychodowales od a do z krzaka pod światłem z chińskiej latarki, donica też wielka nie była. Jak na te warunki to co więcej chcesz? Da się sie więcej? 

Sam! Bez pomocy. 

Gratuluję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak suchego, . Za jakiś czas nowa nowa fotorelacja. 4x nowy box ale to na spokojnie. 

Jestem bardzo zadowolony z mocy! Ale dużym minusem jest to że wgl nie pachnie. Delikatnie taka samosieja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz mordo napuchla pod koniec. Nie widzę sensu zevym miał kłamać. Pozdro właśnie kręcę 😃🙃https://media.tenor.com/images/9bdbe1a1904df86e8cdcac0d4f5018fc/tenor.gif 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje i tak jest super a wydaje Mi sie ze w następnej fotorelacji poprawisz wynik i to nie jednokrotnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wydaje Mi sie ze poczujesz po tej fotorelacji niedosyć i będziesz chciał więcej-Ja sie nie dziwie bo tak samo miałem😉 zakładaj fotorelacje i z chęcią będę odwiedzał.Ja to miałem boxa 60x60x120 i na początku hps 200 w i Ci powiem ze zamieniłem na leda marshydro ze względu na to ze bardzo mocno podwyższała Mi temperature w boxie.

A od kiedy kupiłem marshydro juz tego problemu nie mam i wszystko pieknie jest mlekiem i miodem płynące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...