Skocz do zawartości
Filozof

Wytwarzanie haszyszu metodą bubble bags w warunkach leśnych

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem wam opisać metodę wytwarzania haszu w leśnych warunkach, nie każdy ma możliwość zrobić tego np. w mieszkaniu w bloku.

Najlepiej to robić gdy są mrozy, blisko rzeczki gdzie można znaleźć lód.

Potrzebne bedzie:

- materiał z którego oddzielimy triochomy (odpadki po trymowaniu, lub jak ktoś chce to też kwiatostany)

- wodę np, z jakiej rzeczki i lód 

- dwa wiadra

- torby bybble bags 

- wkrętarka

- mieszadło 

I to wszystko dodam tylko że należy zaopatrzyć się w lepszej jakości wkrętarkę, bo słabe wkrętarki szybko się rozładowują 

A jak zrobić hasz metodą bubble bags masz wytłumaczone pod spodem 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja robiłem może nie w leśnych warunkach ale na podwórku z wykorzystaniem wkrętarki i lodu który zrobiłem w plastikowych foremkach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to się sprawdzi u mnie bo będę chciał wypróbować, trochę liści się szykuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też bym zobaczył tylko trzeba dobre miejscówke znaleźć z rzeczką a to może być trudne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam w bloku i nie mam możliwość zrobić haszu dla tego w tym roku spróbuje zrobić w lesie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patrick zrobienie tego może być trochę uciążliwe w lesie ale jest to możliwe bo sam robiłem wyszedł mi bardzo dobry haszyk pobierałem z pobliskiej rzeczki wodę i lód 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra opcja sam z niej skorzystam bo zawsze liście wywalam a powinienem mieć ich w tym roku dużą ilość 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...