Skocz do zawartości
Zajarajmyblanta🥴

POMOCY. z góry dziękuję za odpowiedzi ☺️

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam parę istotnych pytań a mianowicie  chciała bym się dowiedzieć czy growbox o wymiarach 70x70x100 i lampa led ts1000 wystarczy? Następne pytanie jest odnośnie jakie można uzyskać w takich warunkach największe zbiory  z max 4 dziewczynek? I jeszcze takie pytanko jakie odmiany dają najwieszke plony? jestem tu nowy i dopiero zaczynam przygodę było by mi miło za fajne odzewy z waszej strony życzę miłego dnia  wszystkim 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zajarajmyblanta🥴  Do czego ma wystarczyć namiot 70x70 i Mars Hydro ts 1000? Jak pytasz czy Ts 1000 oświetli skutecznie powierzchnie 70x70 to tak. Maks to uzyska człowiek z dużym doświadczeniem, więc ci takie informacje są na nic. Z pół kilo z takiej powierzchni wyjmie ktoś kto ma średnie pojęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo Ziomek , zielony jamajczyk z 4 automatów Ak 47 na pierwszy raz 455 g z 80x80 wyjął i uznaje na obecny moment, że to żaden wyczyn. Teraz z 0,32 m liczne na około 400 g, więc co dopiero mówić o 0,49 m? Poczyta, popyta, jak nie zrobi rażących błędów to 400 g z takiej powierzchni wyciąganie i za pierwszym razem. Jednak to moje zdanie, a ty możesz mieć inne, co szanuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...