Skocz do zawartości
onyx

Lowryder auto [ Mars TS600 100W ] (0.16m2)

Rekomendowane odpowiedzi

Super @onyx. Ja też jestem zdania, że ilość w Twoim przypadku to druga albo nawet trzeciorzędna sprawa. Przede wszystkim stoicki spokój i cierpliwość, nauka na błędach. Dużo z tego wyniosłeś, a ile wyniesie finalny produkt to już się waży w skali nie gramów, a chęci włożonych w projekt. 

Mój typ 36g. Miejmy nadzieję, że ubłagasz swoją złotą kobietę i wystartujesz z kopyta kolejny raz, bo chętnie obejrzę. Pozdro ! 😎

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@onyx  Nie ma punktu odniesienia, więc trudniej oszacować. Dałbyś zapalniczkę obok topów to byłoby prościej. Tam może być z 35 -40 g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, onyx napisał:

@Git właśnie tak średnio bym powiedział ale nie wiem czy się znam na zbitosci topow

@KlausKörner ja strzelam że będzie 20 xdd

Mogłem w sumie zważyć na mokro i byłby punkt odniesienia 

Topy na dole te mniejsze z reguly nie sa zbite sa takie luzne w dotyku, a zbite topy sa twarde i jak sciskasz to czuc ze zbity pieron 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie

Suszu wyszło 43g więc o połowę więcej niż się spodziewałem a o 13g więcej niż sobie wyobrażałem przy starcie projektu, niestety zdjęcia z wagi nie pokaże gdyż już trochę tego zeszło i musicie lub nie musicie uwierzyć na słowo xd

Palenie ponoć jest dobre, suche ale jak dla mnie śmierdzi sianem czego bardzo nie lubię choć kiedy roślina jeszcze rosła to zapach był przepiękny i nie wiem za bardzo dlaczego się tak stało, może ktoś będzie wiedział co mogłem źle zrobić ze zapach się zepsuł, aktualnie palenie siedzi w słoikach i się curruje, zastanawiam się czy by nie włożyć tam saszetek na utrzymanie wilgotności bo mam wrażenie że palenie jest zbyt suche 

Na ten moment niestety złą wiadomością jest to że nie wystartuje z kolejnym projektem przez jakiś czas gdyż muszę uszanować prośbę mojej partnerki gdyż zgodziła się na jeden projekt i musi odpocząć od stresu który wspólnie przeżyliśmy mają w międzyczasie imprezy mnóstwo gości i odwiedziny teściowej a to wszystko wyzwala stres więc projekt jeden za drugim jest złym pomysłem.

Na pewno będę chciał wystartować z growkitem bo ciekaw jestem uprawy grzybów i na pewno się tu podzielę wrażeniami w postaci fotorelacji.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za pomoc w poprowadzeniu projektu 🙂

 

Najbliżej odgadnięcia wyniku był @KlausKörner @Zielone krainy oraz

 @point.99

IMG_20210914_100807.jpg

IMG_20210914_100853.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Luigi jeszcze tego nie palilem bo ogólnie to nie jaram więc jeszcze trochę minie zanim zapale xd

@fxxx1337 a zaczynaliśmy prawie w tym samym momencie bo twój projekt był tydzień starszy a zakończyłeś go już wieki temu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...