Skocz do zawartości
onyx

Lowryder auto [ Mars TS600 100W ] (0.16m2)

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielarka póki co już dwa razy pod rząd dostała po 5ml bio blooma i growa, tak jak mówię ostatnie łamanie wydaje mi się zaburzyło pobieranie składników bo niższe odrosty są ładnie zielone i nie były łamane 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, onyx napisał:

póki co już dwa razy pod rząd dostała po 5ml bio blooma i growa

a to dobrze. Biobizz ma też to do siebie, że zanim się aktywuje to kwestia 3-5 dni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Zielarka  Zgadzam się. Owszem ze zdjęć wygląda na głodną.

@onyx Obserwuj, będą teraz coraz bardziej żarłoczne, ja swoim sporo lałem, nie raz ec leciało na blisko 3.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybki up dzień 98/43 od przełączenia 12/12

Coś tam idzie, zmieniłem boxa na większego (60x40x120) za bardzo nie widzę różnicy w obniżeniu temperatur więc przy następnym projekcie będę musiał zmienić wyciągający i filtr na mocniejszy bo w upalne dni 35°C to jest tragedia i jak widać mocno odbija się to na roślinach, dodatkowy problemem są wiecznie głodne głośne szczyty a przynajmniej na takie wyglądają a aktualnie na zdjęciach widać że trochę podpaliło im końcówki od pożywki gdzie mniejsze szczyty nie łamane są zdrowe ładne i nawet puchną

Myślicie że roślina wyrobić się w miesiąc? Bo we wrześniu wyjeżdżam na dwa tygodnie i chciałbym zakończyć projekt do tego czasu 

@KlausKörner @Zielone krainykkrainykkrainykkrainykkra

IMG_20210729_080705.jpg

IMG_20210729_080716.jpg

IMG_20210729_080731.jpg

IMG_20210729_080829_1.jpg

IMG_20210729_080853.jpg

IMG_20210729_081320.jpg

Edytowane przez onyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KlausKörner napisał:

Może się nie wyrobić, zależy do którego września. Lepiej ściąć niż zostawić bez opieki. 

Dokładnie tak

Potrzymaj max ile będziesz mógł i ścinka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner 1 września wyjeżdżam ale to zobaczymy czy ją zetne czy zostawię z załatwię automatyczny system podlewania

 

Papryka jest samopylna więc jak kwiat się otworzy w pełni to wystarczy go pomyrdać w środku by roślina myślała że przyczółka ją odwiedziła

@Zielarka cos czuje że tutaj zapowiada się na jakieś 80-90 dni kwitnienia zanim roślina będzie gotowa do ścinki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...