Skocz do zawartości
xier

Jaki filtr oraz wentylator?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, potrzebuje pomocy w doborze filtra oraz bardzo dyskretnej wentylacji do namiotu o wymiarach 60x40x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xier wentylator 100m3/h do tego filtr jakiś z wiekszą wydajnością np. 140m3/h

nie polecam żadnego bo wyjdzie że nie jest bardzo dyskretny, przeważnie trzeba samemu wygłuszać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym zastanawiałem się ostatnio nad wyrzuceniem filtra poza boxa co z jej żywotnością bo wiem że spada ale czy w takim przypadku wystarczyłoby tylko częściej wymieniać węgiel aktywny? A jak sprawdzają się tłumiki akustyczne w tej roli?

msedge_Gxt1tWXWSl.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, xier napisał:

 zastanawiałem się ostatnio nad wyrzuceniem filtra poza boxa co z jej żywotnością bo wiem że spada ale czy w takim przypadku wystarczyłoby tylko częściej wymieniać węgiel aktywny?

tak

 

15 minut temu, xier napisał:

A jak sprawdzają się tłumiki akustyczne w tej roli?

trochę wygłuszają ale na tyle aby zadowolić użytkownika to już sprawa indywidualna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xier na wentylator wentylator 100m3/h by był

jakiś Silent ale nie miałem więc nie wiem jakie są głośne 

Edytowane przez Szym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym cześć czy taki zwykły wiatrak komputerowy dał by radę posiada 78,6 CFM czyli  ~133m3/h do tego filtr który jest w linku powyżej czy dał by  radę przepchać powietrze i jak jeśli tak to jak go skutecznie połączyć z filtrem węglowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xier powiem

ci tez chciałem komputerowe ale one są do mieszania albo PC boxa poczytaj a zobaczysz zreszta jak chcesz ale wolałbym mieć coś pewnego niż w trakcie i planta i siebie stresować filtr zmniejsza wyciąg o 25 % pamietaj

Edytowane przez Annigmato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...