Skocz do zawartości
EneDue

Ałt 2021 | CBD outdoor doctor | Lemon Potion Auto | Joannes CBD

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodu zapalenia trzustki mój pit się opóźnił. Dopiero dziś dziewczyny trafiły na spota. Dokoła antibissan i snackol, nawozy mineralne, woda ze strumyka który jest obok. Roślin jest 13 następny up wrzucę jak będzie widoczny wzrost. Pozdrawiam.

IMG_20210613_122431.jpg

IMG_20210613_122422.jpg

IMG_20210613_122413.jpg

IMG_20210613_122353.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rośliny idą ładnie, dzisiaj poszedł toping 10 panien. Jedna obgryzione od góry sama idzie na boki więc git, druga coś stratowało i leży na ziemi na szczęście nie połamała się więc mimo woli mam na niej lst. Jedyny automat kwitnie sobie od jakiegoś czasu więc dzisiaj dostał pk od canny. Mam też pytanie do osób które stosowały Terra bloom i canna pk 13/14 który z tych nawozów bardziej polecacie na kwitnienie? Czy może lepiej dawać je na zmianę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, EneDue napisał:

. Mam też pytanie do osób które stosowały Terra bloom i canna pk 13/14 który z tych nawozów bardziej polecacie na kwitnienie?

pk 13/14 styknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko idzie git chociaż pogoda nie rozpieszcza

IMG_20210628_092513.jpg

IMG_20210628_092521.jpg

IMG_20210628_092525.jpg

IMG_20210628_092532.jpg

IMG_20210628_092540.jpg

IMG_20210628_092558.jpg

IMG_20210628_092607.jpg

Mały karzeł z obgryzionym szczytem ruszył na boki co mnie cieszy. Leżącego krzaka coś pogryzło na jednym liściu stąd pomysł na cynamon. Jestem zwolennikiem naturalnych środków więc póki mogę będę robił kurację naturalnymi metodami. Dziś zamówię fajna Cure na wszelki wypadek bo lepiej mieć niż żałować. Rośliny chyba trochę się wyciągają co chyba wynika z pogody ale myślę że odpowiedni toping wzmocni łodygę i nie będą się w przyszłości łamać. Mogę gorąco polecić pestki od "00 seeds" moje bablegumy wszystko trzy wystrzeliły ostro i jako jedyne już zaczynają pachnieć. Z gratisowek od big seed bank rośliny idą przeciętnie jedynie amnestia trochę ponad normę. RQS jak to RQS nie ma co narzekać. No a bułka trzy pestki poszły do ziemi i wszystkie trzy sadzonki poszły do kosza bo były żałosne. Rzeżucha rośnie lepiej i bardziej dorodnie. Pozdrawiam i czekam na sugestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz naturalne rozwiązania to zobacz sobie tu. 

https://cannagrower.shop/domowy-nawoz-z-aloesem-dzieki-ktoremu-zapewnisz-lepszy-wzrost/

Ja robiłem koktajl, dopiero jeden natomiast na uszkodzenia mechaniczne u roślin działa natychmiast. Samoleczenie trwa 24h max. 

Na uszkodzenia oczywiście sam żel, tzn ten miąższ, obklejasz tym ranę i po kłopocie. 

Po za tym miąższ ma bardzo dużo auksyn w sobie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@point.99 troszkę podrosły, dobra gleba na spocie i dobre geny. Gleba na porcie tak świetna że dołki były na około 5 litrów. Niektórzy pewnie będą hejtowac że za małe ale jeśli gleba jest zajebista to moim zdaniem wystarczy 5 litrów. 

@KlausKörner czytałem o tym chociaż ja na złamania po prostu zaklejam plastrem bez opatrunkowym i jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na spocie z rana. Jednego bubble gum coś połamało myślę że albo grad albo zwierzyna przebiegła po tym. Szkoda bo bubble najładniej szły ale jestem dobrej wiary bo ujebalem kawałek krzaka który był połamany i liczę że rozrośnie się na boki. Mały którego na początku coś zjadło odżył. Też jest mikrusowaty ale ma jeszcze 3 miechy więc myślę że coś z niego będzie. Wrzucam dwa zdjecia. Jedno malutka który odżył a drugie tej połamanej. Pogoda chujowa więc się wyciągają trochę

 

IMG_20210703_074710.jpg

IMG_20210703_074730.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@point.99 no mam nadzieję że odbiją. Bubble gum wg producenta dochodzi na początku września więc się martwię ale na szczęście mam dwa dodatkowe. Ten mikrus to nie pamiętam czy strawberry czy caramel ale w sumie po to sadzone było 13 krzaków że nawet jak coś pójdzie nie tak to i tak coś tam uzbieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester @point.99 zabezpieczane przed zwierzyna ale rzecz pada non stop więc myślę że antibissan szybko traci aromat.

A ta nie jest obskubana tylko połamaną jakby grad albo biegnące zwierzę. Jeśli zwierzę biegło to pewnie nawet nie zdarzało na zapach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...