Skocz do zawartości
EneDue

Ałt 2021 | CBD outdoor doctor | Lemon Potion Auto | Joannes CBD

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nic nie wrzucałem więc wrzucam foty. Część krzaków już ładnie kwitnie część trochę później  zaczęła. Co będzie to będzie. Robię co mogę dzisiaj mam wolne wiec skoczę do mrówki po te tabletki z chlorem. Mam w tym miesiącu tylko 9 dni wolnych a pracuje od 10 do 22 lub dłużej więc ciężko jest z czasem. Dobra kończę i czas dodać parę zdjęć

IMG_20210909_080442.jpg

IMG_20210909_080430.jpg

IMG_20210909_080416.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pogoda da to będzie. Ten rok ogólnie marny. Koleżanka mi podrzuciła grow kot grzybów z holki ale chyba źle go przechowywała bo też słabo rośnie. Chyba tylko na przyszły sezon rzuca trzy ostatnie pestki do ziemi i już. Z drugiej strony co roku mówię sobie że to koniec a znowu sadzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gringo2121 właśnie wrzucam aktualizacje.

Kolejna roślina cbd zlamana przez sarny. Wbiłem ją w ziemię i może puści korzenie bo gleba zajebiście wilgotna jak nie to trudno. 

Zostało 5 różnych krzaków które idą nawet spoko, pogoda znowu się zjebala ale podobno koniec września i październik mają być ciepłe i słoneczne więc jest szansa.

IMG_20210920_104732.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 oj trudno. Zwierzęta jakieś namolne, pogoda z dupy (przynajmniej u mnie większość lata padało albo były chmury. Z 14 krzaków zostało 5.... Nic nie odstrasza saren. Mam nadzieję że przynajmniej dotrwa do końca te pięć i pogoda w październiku dopisze. Jako że robię to hobbystycznie a nie żeby jarać (bo jaram raz na ruski rok) to boli mnie że to hobby generuje same straty. Coś tam zostanie więc będzie na trochę żeby zapalić od okazji ze znajomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue Wiem coś o tym, ten sezon to troszeczkę nie wypal ale mimo wszystko trzymam kciuki ze wszystko będzie dobrze i nie będzie już strat 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało napuchnięte bo późno wystartowały. @fxxx1337 jeśli pogoda będzie dopisywała to będę trzymał do końca jak nie to niestetyzetne szybciej. Tylko jedna puchnie reszta dopiero zaczyna. I tak cud że ten sezon jakoś będę kończył bo pogoda była z dupy sarny jakieś pojebane. Z 13 krzaków zostało 6. Kwitną jakoś 5 tygodni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...