Skocz do zawartości
EneDue

Ałt 2021 | CBD outdoor doctor | Lemon Potion Auto | Joannes CBD

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj na spocie i przyznam że ładnie dosyć idą od kiedy przestałem je męczyć topingiem. Ładnie zaczynają się krzewić. Może nie będzie tak źle na etapie końcowym. Dzisiaj podsypalem dolomitu tak na wszelki bo tylko raz dostały, dałem też nawozu npk w płynie i oczywiście jak co 1,5 tygodnia antibissan. Coś niektóre ewidentnie podskubuje ale oprysk zmywa deszcz 😞 najbardziej cierpi ta cbd. Zdjęcia wrzucę jak będzie się działo coś ciekawego. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dookoła las tylko ten plac na nie był bez drzew ale dookoła drzewa więc cień rzucają. Miałem w tym roku kłopoty ze spotem i tylko taki udało mi się ogarnąć na ostatnią chwilę@Tester wiem że odbije się to na plonach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa kolejne krzaki zjedzone przez sarny. Dookoła krzaki też pogryzione. Nie pomaga antibissan ani nic innego do tego coś nie chcą kwitnąć. Może teraz ruszą bo od paru dni zrobiła się wreszcie ładna pogoda. Na szczęście na dniach będę miał growkit z grzybami od koleżanki bo pojechała na urlop do Holandii i poprosiłem żeby mi kupiła. Może przynajmniej grzybami sobie odbije ten chujowy sezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest co mogło być. Tego chloru nie próbowałem bo nie wiem jak to stosować. Ja rozumiem zrzucałem tam włosy i sierść moich psów i nic nie pomaga. Panny w miarę rosną. Kwitną powoli wszystkie kilka największych połamały sarny ale trzymam je póki rozwijają topy i wysysają soki z rośliny by wykarmić szczyty potem zobacze czy będzie cokolwiek kopać jak tak to na masło pójdzie ten syf. Zostało 6 roślin z thc takich niezniszczonych i jedna cbd, początkowo było 14 więc połowa zł stała zniszczona przez zwierzynę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 04/09/2021 o 10:55, EneDue napisał:

Wszystko jest co mogło być. Tego chloru nie próbowałem bo nie wiem jak to stosować. Ja rozumiem zrzucałem tam włosy i sierść moich psów i nic nie pomaga. Panny w miarę rosną. Kwitną powoli wszystkie kilka największych połamały sarny ale trzymam je póki rozwijają topy i wysysają soki z rośliny by wykarmić szczyty potem zobacze czy będzie cokolwiek kopać jak tak to na masło pójdzie ten syf. Zostało 6 roślin z thc takich niezniszczonych i jedna cbd, początkowo było 14 więc połowa zł stała zniszczona przez zwierzynę

Zwykły chlor w tabletkach rozkładasz pare metrów od plantów zeby nie pochlanialy syfu z niego.Lece tak już drugi rok I żadnych podryzionych roślin nie miałem.Mozesz go rozłożyć na jakies uciete butelki zeby się nie rozpuszczal za szybko i dzięki temu powninen byc mocniejszy zapach.Powodzenia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...