Skocz do zawartości
EneDue

Ałt 2021 | CBD outdoor doctor | Lemon Potion Auto | Joannes CBD

Rekomendowane odpowiedzi

@EneDue Może te dwa jeszcze odbiją, natura zadbała o specjalny trening i cie wyleczyła😅 

Ale zostało ci jeszcze 11 nienaruszonych roślinek tak? Ogarnij coś na zwierzynę bo straty mogą być większe, mimo wszystko kibicuje ze nic już cie nie zaskoczy i wszystko będzie gites

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznę tak:

Jadę dzisiaj na spota po nawalnicy a tu nagle.... Coś mnie ciśnie i to nie buty! Oj nie.... Papieru i chusteczek brak, szkoda czasu żeby wracać 10 minut na stację paliw najbliższą więc zaciska posady i staram się myśleć o czymś innym, przyjemnym. Dojechałem wychodzę z auta i nakurwiam szybkim krążkiem przez lasy i rzeki. Dotarłem na miejsce. Wszystko idzie pięknie mimo pogody. No może z jednym wyjątkiem. Jedna Johannes cbd chyba się popalila przez nawóz co mnie zdziwiło bo wszystkie dostawał po 45g azofoski i wszystkie są w świetnej kondycji. Nawet listki nie pociemnialy (no tylko w lemon potion cbd auto który kwitnie i był zadadzony przypadkiem więc sobie rośnie liście są ciemne bo dostaje dużo papu zarówno Bloom jak pk 13/14) ale też jest zdrowy. 

Teraz wrzucę 3 foki 

Lemon potion auto. Zwróćcie uwagę na kształt liści. Są drapieżne i mają kształt bardziej rombu niż okręgu. Pierwszy raz widzę coś takiego ale mi się strasznie podoba

IMG_20210711_121254.jpg

Druga to ten krzak popalony. Wg mnie za dużo axofoski albo zła reakcja na azofoske a wy jak myślicie? 

IMG_20210711_120651.jpg

Trzecie to mikrus którego na starcie coś pogryzlo niemal do zera ale odzyl i właśnie ruszył z kopyta

IMG_20210711_120806.jpg

No i dodam jeszcze dwa zdjęcia. To jest krzak którego coś polamalo przy nad pierwszym rzędem liści ale ucialrmodyge i zostawiłem. Krzak odbija powoli i zaczyna się odbudowywac. Myślałem czy na szybko auto nie wjebav na jego miejsce ale dam mu szansę bo genetyka dobra i te buble gumy od 00seeds bank rosną jak szalone

IMG_20210711_120733.jpg

No i ostatnie zdjęcie to losowe zdjęcie jednego 9 krzaków których nic nie uszkodziło. Oby plony były dobre. Jutro odbieram canna boost więc zacznie też wyjeżdżać przy podlewanie. PS. Boost daje się przez całe kwitnienie? Z tego co wiem to regulator fotosyntezy i innych przemian w roślinach, poprawia wchłanianie nawozów i wymianę płynów w roslinie

IMG_20210711_120742.jpg

PS jeżeli coś gdzieś zle pisze to proszę mnie poprawić bo ekspertem nie jestem. 

PS 2 na przyszły rok będę chyba używał tego samego spota tylko lepiej go przygotuję. Jesienią po science tegorocznej wezmę od znajomego rolnika parę wiader kurzych i krowich gowien w zamian za piątkę tego co ubieram teraz, w piwnicy mam dwa wiadra popiołu drzewnego  i na działce trochę odpadków z pokrzyw że skórka i bananowymi herbata i kawą które kosze tam już jakiś czas. Myślę że jeśli tym sobie uzdatnie glebę to przyszły outdoor będzie kozak. 🙂 pozdrawiam wszystkich ogrodników 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue  jeśli planujesz tego spota używać w przyszłości, to postaw jakiś kibel w pobliżu. Ta pierwsza na zdjęciu bardzo agresywnie wygląda, fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@point.99 właśnie o to chodzi! Też to zauwazyles? Jest śliczna, chyba sobie kartę wiatrakowych wsadze w książkę żeby mieć na pamiątkę @Zielarka@Zielarka miło cię widzieć. Mam nadzieję że moja relacja będzie miła dla oka jak będą miały około 2 metry i będzie można ująć całość na jednym zdjęciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, EneDue napisał:

Druga to ten krzak popalony. Wg mnie za dużo axofoski albo zła reakcja na azofoske a wy jak myślicie? 

za dużo pewnie 

3 godziny temu, EneDue napisał:

PS. Boost daje się przez całe kwitnienie?

można 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue z miesiąc przed kosą można stopować z nawozami. Wiesz, słyszałem że lepszy byłby koński nawóz a co do popiołu to najlepszy ten z drewna. Przekop glebę z nawozami przed zimą. Nie powiem że ta roślinka bardzo ciekawie wygląda, aż jestem mega ciekawy co Ci z tego wyjdzie. Trzymam kciuki 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi już nie potrzebują ale kiedy dałem azofoske to były dość blade. Teraz ze dwa tygodnie będą na samej wodzie. 

@mirecki no ciekawe co z tego będzie. Ten automacie ma cbd/thc w stosunku 2/1 więc będzie raczej lekki ale myślę że też odprezajacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na spocie. Rośliny jakoś rosną. Słaba pogoda odbija się na ich wzroście. Automat myślę że jeszcze ze dwa tygodnie, będę obserwował. Pod auto leci Bloom na zmianę z z pk i do tego boost od canny. Reszta dostała płynne papu a ta jedna roślina która o dziwo odzyla po przenawozeniu nic nie dostała. Zdjęci nie robiłem bo i po co, wjadą zdjęcia jak będzie automat szedł do ścinki albo jak jebne kolejny toping, czas pokaże. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...