Skocz do zawartości
EneDue

Ałt 2021 | CBD outdoor doctor | Lemon Potion Auto | Joannes CBD

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde byłem wczoraj szykować spota. Zasuwam z łopatą i ziemią a tam 6 dołków wykopanych i zasypanych w koło sakiewki z włosami i jakimś innym syfem na zwierzynę i dwie paczki slimakolu. Ktoś mnie ubiegł. No cóż kto pierwszy ten lepszy. Będę trzyma kciuki a jutro jadę szukać nowego spota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki roślinki będą na parapecie na początku a potem wkopie je głębiej w ziemię żeby naprawić wyciągnięcie. 

DOBRA WIADOMOŚĆ! MAM NOWEGO SPOTA! Miejsce wydaje się idealne. Wjedzie między 15 a 20 krzaków zależy od tego ile wykielkuje. W poniedziałek lecę tam z łopatą i ziemią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne odmianki wybrałeś, trochę za szybko zacząłeś kiełkować biorąc pod uwagę pogodę jaką mamy teraz, mimo wszystko kibicuje i oby roślinki dały tłuste topy💪🏿

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, EneDue napisał:

@mirecki roślinki będą na parapecie na początku a potem wkopie je głębiej w ziemię żeby naprawić wyciągnięcie. 

DOBRA WIADOMOŚĆ! MAM NOWEGO SPOTA! Miejsce wydaje się idealne. Wjedzie między 15 a 20 krzaków zależy od tego ile wykielkuje. W poniedziałek lecę tam z łopatą i ziemią.

W PL dzialasz? 

Jak tak, to powodzenia! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie na sporą polecą 2x tatanka puree cbd, 2x joannes cbd, 3x bubble gum fast, 1x outdoor doctor, 1x fast amnesia 47, 1x fast og kush, 1x fast big gorilla, 1x cbd lemon potion auto, 1x amnesia lemon fast, 1x strawberry banana fast. Nasiona już w ziemi część wychodzi część dziś wrzucona. Za dwa tygodnie (mniej więcej) polecą na spota. Piona wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue  tatanka puree cbd bardzo ładnie wygląda podczas kwitnienia, bardzo dobra na stres, rozluźnia. Trochę tych krzaczków będziesz miał, jestem ciekawy jak to wyjdzie. Życzę powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały up. Rośliny stoją na parapecie. Pogoda biedna więc się wyciągnęły w chuj. W niedzielę miałem rzucać je na spota ale że robię pit z kumplem a jego roślinki wyszły parę dni później to na pit polecą w przyszłą niedzielę. Nasiona od bulk shit. To tragedia na zdjęciu zobaczycie sami małego kikuta który z ziemi wyszedł razem z innymi. Jako że ten bulk seed to bulk shit to roślina pójdzie do śmieci. Chyba że ją postawie na dworze przed domem i niech się dzieje wola boża.

16221231162731798474672664526061.jpg

16221231557684126689979894625613.jpg

Ps. Jeśli chodzi o rqs to z 6 pestek jedna tylko wyszła karłowata. 00 speed idą jak burza, tak samo big seed bank

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)


@EneDue Ten z pierwszego zdjęcia z prawego dolnego rogu wyglada jakby zaliczył omenland 😂, a tak to reszta spoczko 

A no i jeszcze ten liliput. Myślałam, ze tam stoi pusta doniczka no ale małe jest piękne 

Życzę obfitych zbiorów 

1FA1176B-D9B6-4249-B264-2AF9AF71EBE2.jpeg

Edytowane przez Morenn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Morenn piękna jak zawsze. Podnieca mnie twoja broda na tym zdjęciu. 😄

ten mały to od Bulk shit. A ta podeptana dziwna to od Barney farm. Kupiłem zestaw 3 pestek i wszystkie trzy wyszły jakby przeżyły czarnobyl

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje powoli rosną. Słaba pogoda na start na parapecie więc się wyciągają i idą powoli. W niedzielę lecą na out. Zastanawiam się czy na początek wystarczy im podlewanie raz w tygodniu obficie nalane. Ten mały dzyndzel pójdzie do śmieci bo szkoda mi go wsadzać na spota. Jebany bulk seed

16224534595434884090938919820488.jpg

16224534783302969372291519781213.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...